آنتی ویروس پادویش

چگونه گلگسی نوت 4 را با یک دست استفاده کنیم؟

چگونه گلگسی نوت 4 را با یک دست بگیریم؟ : گلکسی نوت 4 بدلیل صفحه بزرگی که دارد معمولا برای بعضی ها گرفتن توی یک دست مشکل است اما شما می توانید به کمک تنظیماتی که درون این گوشی قرار گرفته است این فبلت را با یک دست بگیرید.

برای این کار ابتدا به تنظیمات گوشی بروید، سپس در قسمت Display and Wallpaper به One-handed operation بروید و اگر مسیر را پیدا نکردید مانند شکل زیر عمل کنید.

note4-in-one-hand1

سپس روی Reduce screen size بزنید و مانند شکل زیر آن را فعال کنید. دستورالعملی در زیر به شما نشان میدهد.

note4-in-one-hand2

سپس به کمک یکی از انگشتان دست خودتان، انگشت شست را از یک طرف صفحه به مرکز یا هر جای دلخواهی که میخواهید تنظیم شود ببرید و به کمک خط هایی که اطراف صفحه نمایش مانند شکل زیر، می توانید صفحه را کوچک یا بزرگ کنید.

note4-in-one-hand3

اگر شما میخواهید که به کمک یک دست از کیبورد شماره گیری استفاده کنید دوباره به قسمت One-handed operation بروید و گزینه One-handed input را فعال کنید و مانند قسمت قبل کیبورد شماره را به جای دلخواهتان که در آن راحت هستید ببرید.

note4-in-one-hand4

شما نیز می توانید با فعال کردن side key panel کلید ها و دیگر تابع های گوشی خودتان را با صفحه نمایش جدید سازگار کنید. برای اینکار میتوانید در همان بخش One-handed operation به قسمت Side key panel بروید و آن را فعال کنید

note4-in-one-hand5

برای رفتن به صفحه نمایش جدید شما می توانید طبق شکل زیر با نگه داشتن و کشیدن علامت فلش چهار طرفه به صفحه نمایشی که میخواهید با یک دست کار کنید بروید.

note4-in-one-hand6

امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید دوستان.

منبع : cnet

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گزارش تکمیلی از گلکسی نوت 4 در تهران

نظرات در مورد : چگونه گلگسی نوت 4 را با یک دست استفاده کنیم؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *