پادویش

چگونه عکس پروفایل خود را در تلگرام قفل کنیم | عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام

تلگرام

چگونه عکس پروفایل خود را در تلگرام قفل کنیم | عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام : تلگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین پیام رسان های است که این روزها همه کسانی که گوشی هوشمند دارند تقریبا آن را بر روی گوشی خود نصب کرده اند و روزانه از آن استفاده می کنند.پس از نصب تلگرام نوبت به شناسایی قابلیت های متنوع تلگرام و همچنین امنیت این اپلیکیشن سبب محبوبیت آن در میان کاربران شده است.

فرادرس

قطعا شما هم بارها با این سوال ها و تیترها روبرو شده اید : چگونه عکس پروفایل خود را در تلگرام قفل کنیم | عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام یا چه کنیم که دیگران تصویر پروفایل ما را مشاهده نکنند و …

آیا واقعا چنین امکاناتی در تلگرام شدنی است؟

مخفی کردن عکس پروفایل

باید پیش از هر چیزی این موضوع را به خوبی بدانید که هنوز قابلیت پنهان کردن عکس پروفایل در تلگرام وجود ندارد و شما نمی توانید عکس های پروفایل تان را برای شخصی مخفی نمایید و اصلا به دنبال چنین امکانی در تلگرام نباشید البته شایدها بعدها با بروز رسانی های جدید این امکانات نیز در دسترس کاربران قرار بگیرند.

اگر شما می خواهید فردی در تلگرام مزاحمتان نشود یا اینکه به هر دلیلی دوست ندارید تصویر پروفایلتان توسط دیگران دیده شود باید از راه های ساده ی استفاده کنید که قطعا آن ها را می دانید مثل 1)اصلا شماره تان را به شخص مقابل ندهید 2)در گروه های که طرف مقابل عضو است حضور نداشته باشید 3)برای تلگرامتان ای دی مشخص نکنید.

حالا اگر به هر دلیلی شماره تان را طرف مقابل دارد شما باید او را بلاک کنید. بلاک کردن یکی از راه حل های است که شخص مقابل دیگر بازدید یا تصویر پروفایل تان را نخواهید دید و نمی تواند به شما پیامی را ارسال نماید.

در صورتی که شما ترفند دیگری را استفاده می کنید می دانید از قسمت دیدگاه ها  آن را با ما به اشتراک بگذارید….آیا ترفند چگونه عکس پروفایل خود را در تلگرام قفل کنیم | عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این مقاله هستیم.


مقالات مرتبط :

ثبت کانال تلگرام

تفاوت تلگرام و اینستاگرام

چگونه در تلگرام داخل عکس متن قرار دهیم؟

 

 

3.4/5 - (5 امتیاز)

نظرات در مورد : چگونه عکس پروفایل خود را در تلگرام قفل کنیم | عدم نمایش عکس پروفایل در تلگرام

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *