چطور از شر پیام های تبلیغاتی تلگرام خلاص بشیم ؟

پیام های تبلیغاتی

چطور از شر پیام های تبلیغاتی تلگرام خلاص بشیم ؟ تلگرام جز یکی از بهترین اپلیکیشن های است که می توان آن را جز محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان در دنیا دانست. امروزه در تلگرام تبلیغات زیادی برای کسب و کارهای مختلف صورت می گیرد و گاهی بدون اینکه ما بخواهیم در بسیاری از گروه ها و کانال ها عضو می شویم. در بخش آموزش تلگرام زوم تک می توانید مقالات بسیار مفیدی در مورد آموزش تلگرام را بیابید.

خوشبختانه تلگرام در بروز رسانی ها خود امکانی را برای کاربران قرار داده تا اگر از پیام های تبلیغاتی خسته شده اند دیگر این امکان را غیرفعال کنند. شما به وسیله این تنظیمات جدید می توانید تنها افرادی را مجاز کنید تا شما را در کانال ها یا گروه ها عضو کنند که البته این تنظیمات نیز بسیار ساده می باشد.


مقاله مرتبط : برنامه حذف تبلیغات تلگرام


نکته) در سیستم عامل های اندروید و IOS این تنظیمات کاملا شبیه یکدیگر می باشد.

غیرفعال سازی پیام های مزاحم

  1. برای شروع باید وارد نرم افزار تلگرام شوید
  2. بعد از آن به بخش تنظیمات یا Settings  بروید.
  3. در قسمت Privacy and Security باید گزینه Groups  را انتخاب نمایید.
  4. در این قسمت تنظیماتی وجود دارد که شما می توانید همه ی افراد یا مخاطبان خودتان را مجاز کنید که بتوانند شما را در گروه یا کانالی عضو نمایند.( اگر می خواهید همه افراد باید  گزینه Everybody را انتخاب کنید اگر فقط می خواهید فقط مخاطبان این قابلیت را داشته باشند گزینه My Contacts را انتخاب نمایید).
  5. در قسمت پایین صفحه نیز شما گزینه های Never Allow‌ و Always Allow را مشاهده می کنید. اگر می خواهید این قابلیت برای افراد مشخص مسدود شود باید گزینه Never Allow را انتخاب نمایید ولی اگر می خواهید افراد مشخصی این قابلیت برایشان نگه داشته شود گزینه  Always Allow را انتخاب کنید.

پیام های تبلیغاتی مزاحم

البته قبل از این تنظیمات ، تلگرام قابلیت نشانه‌گذاری اسپم را برای پیام های که توسط ناشناس ها ارسال می شوند، مشخص کرده بود که تا حدودی توانست از پیام های اسپم جلوگیری کند.

آیا چطور از شر پیام های تبلیغاتی تلگرام خلاص بشیم ؟ برای شما مفید بود ؟

بیشتر بخوانید  آپدیت جدید تلگرام موجب بهبود مصرف انرژی برنامه می شود

مقاله مرتبط : جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام


 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چطور از شر پیام های تبلیغاتی تلگرام خلاص بشیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *