آنتی ویروس پادویش

تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ

تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ

شاید بعضی اوقات میخواهید روی بعضی از کلمات ارسالی در پیام هایتان در پیام رسان واتساپ تاکید بیشتری داشته باشید و برای نشان دادن اهمیت موضوع آن را پر رنگ و یا بولد کنید. در صورتی که کاربر پیامرسان واتساپ باشید، میتوانید علاوه بر این کارها، سه نوع دیگر از تغییر شکل نوشته ها را نیز به پیام های خود اضافه کنید. زوم تک در ادامه این مطلب به شما نحوه پر رنگ کردن، ایتالیک کردن، بولد کردن و …. را به شما آموزش خواهد داد، با ما همراه باشید.

به صورت کلی به اینکار تغییر فرمت یا شکل نوشته ها گفته می شود. به شکل خلاصه برای اینکه تغییرات مورد نظر برای شما اعمال شود، باید موارد زیر را در پیام های خود رعایت کنید :

  • اگر میخواهید نوشته های خود پر رنگ کرده و یا از حالت Bold استفاده کنید، باید پیام خود را به صورت زیر تایپ کنید :

*پیام*.

  • برای کج کردن یا همان ایتالیک کردن پیام آن را به صورت زیر تایپ کنید :

_پیام_.

  • برای ایجاد کردن یک خط روی نوشته ها یا به لاتین همان Strikethrough کردن باید آن را به صورت زیر تایپ کنید :

~پیام~.

  • برای استفاده کردن از حالت Monospace میبایست پیام را به این صورت تایپ کنید :

“`پیام“`.

تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ

در صورتی که تایپ قوی ندارید و از طرفی به سختی میتوانید علامت های ذکر شده را به روش بالا انجام دهید، راه حل دیگری هم هست که میتوانید در تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ به شما کمک کند آن هم استفاده از منوی تغییر شکل یا Formatting Menu است که در پیامرسان واتساپ طراحی شده است. برای استفاده کردن از این منو در ابتدا باید جمله ای که میخواهید آن را تغییر شکل دهید را انتخاب کنید. در ادامه روی آن نگه داشته تا منوی تغییر شکل نوشته ها در پیامرسان واتساپ برای شما باز شود. در گوشی های اندرویدی میتوانید گزینه Bold را ببینید ولی برای دسترسی داشتن به دیگر حالت ها میبایست روی سه نقطه نمایش داده شده در منو را بزنید. با انتخاب کردن این گزینه شما قادر به تغییر شکل پیام در واتساپ خواهید بود. همینطور میتوانید به صورت ترکیبی از بعضی از این حالت ها استفاده کنید. به این معنی که میتوانید با ترکیب کردن حالت ها، شکل های مختلفی برای پیام خود ایجاد کنید. به عنوان مثال میتوانید با نوشتن پیام به صورت ~_*پیام*ـ~ یک پیام Strikethrough و بولد داشته باشید.

بیشتر بخوانید  تماس های ویدیویی واتساپ سه ویژگی بسیار مفید دارند

تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ

منبع : HowToGeek

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تغییر شکل نوشته پیام های ارسالی در واتساپ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *