پادویش

چگونه با نوشابه توالت را تمیز کنیم ؟

تمیز کردن توالت با نوشابه

چگونه با نوشابه توالت را تمیز کنیم ؟ شاید با دیدن این تیتر کمی تعجب کرده باشید ولی متاسفانه باید این موضوع را بدانید ، نوشابه ی که هم اکنون بسیاری از ما در منزل ها به عنوان خوراکی از آن استفاده می کنید برای کارهای دیگری نیز کاربرد داشته است و می تواند به عنوان تمیز کننده قوی در تمیزی  قسمت های منزل به بانوان عزیز کمک کند. آیا شما  پاسخ این سوال را می دانید  ” چگونه با نوشابه توالت را تمیز کنیم ؟  ”

برای اینکه بتوانید توالت منزلتان را به بهترین شکل تمیز کنید کافی ست مراحل زیر را انجام بدهید،قطعا تمیزی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

تمیزی توالت با نوشابه

  1. برای تمیز کردن توالت ، ابتدا نوشابه سیاه را درون کاسه ریخته ، به گونه ی که بر روی لکه ها جریان داشته باشد و سپس به درون کاسه بریزد.
  2. اجازه دهید حداقل به مدت یک ساعت بماند. چون اسید که در درون نوشابه وجود داشته است سبب می شود تا لکه ها از بین بروند و توالت شما تمیز تر باشد.
  3. می توانید از برس نیز استفاده کنید. برس کشیدن در این شرایط می تواند حتی لکه های قوی را نیز از بین ببرد.البته دقت کنید این گونه شما می توانید تمام لکه ها ضعیف و قوی را پاک کنید.
  4. در نهایت سیفون را بکشید .

نوشابه

نوشابه به دلیل ترکیب های که در درون آن وجود دارد می تواند سبب از بین رفتن لجن ها و لک ها شود ولی بهتر است فراموش نکنید که شکری که در نوشابه وجود دارد می تواند به کاسه توالت بچسبد و سبب تولید باکتری شود. پیشنهاد می شود بعد از اینکار شما از یک شوینده نیز کمک بگیرید و یکبار دیگر توالت خود را با آن بشوید. اینگونه شما دیگر هیچ گونه کثیفی و لکی را مشاهده نخواهید کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه با نوشابه توالت را تمیز کنیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *