نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که حین گشت و گذار در اینترنت با گوشی خود، یک افزونه جالب و جذاب برای کروم پیدا کرده یاد. اما اینکه بخواهید لینک این افزونه یا پلاگین را جایی ذخیره کنید تا بعدا با استفاده از کامپیوتر آن را برای خود دانلود کنید، کمی سخت است. به همین خاطر در ادامه این مقاله سعی داریم به شما نحوه نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی را یاد بدهیم تا همزمان بتوانید افزونه های مورد علاقه خود را روی گوگل کروم دسکتاپ از گوشی نصب کنید.

نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

نمیتوانید از طریق گوشی به وب استور گوگل کروم دسترسی داشته باشید و زمانی که سعی می کنید به این فروشگاه دسترسی داشته باشید، با پیغام اینکه نمیتوانید وارد این وب استور شوید، روبرو خواهید شد. تنها کاری که میتوانید برای داشتن دسترسی به این وب استور انجام دهید، گزینهSend Myself a reminder  است. این گزینه به ایمیل شما یک عنوان یادآوری ارسال می کند. به خاطر اینکه نمیتوان از طریق گوشی به وب استور دسترسی داشت، باید صفحه افزونه را به صورت مستقیم باز کنید.

نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

نحوه نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

  • برای شروع برنامه گوگل کروم را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود باز کنید.
  • افزونه ای که مد نظر دارید را جستجو کرده و سپس آن را باز کنید.
  • زمانی که صفحه افزونه یا پلاگین باز شد، روی گزینه Add to Desktop کلیک کنید.
  • حالا اگر گوگل کروم را در دسکتاپ خود باز کنید، در بالا گوشه سمت راست یک اعلان زرد رنگ خواهید دید. برای نصب کردن این افزونه روی اعلان مشاهده شده کلیک کرده و در ادامه گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • در آخر بعد از اینکه افزونه را بررسی کردید، روی گزینه Enable Extension کلیک کنید تا افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ نصب شود.

نحوه نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

به همین راحتی شما توانستید افزونه یا پلاگین محبوب خود را با گوشی روی گوگل کروم دسکتاپ خود نصب کرده و از آن استفاده کنید.

منبع : howtogeek.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوگل توسعه گوشی تاشو دوم را کنسل کرد

نظرات در مورد : نصب افزونه روی گوگل کروم دسکتاپ از طریق گوشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *