ساعت Moto 360 2 امسال وارد بازار می شود

ساعت Moto 360 2 امسال وارد بازار می شود

ما در هفته ای که گذشت عکس های زیادی از ساعت معرفی نشده ی Motorola Moto 360 2 منتشر شد. این می تواند نشان دهنده ی این موضوع باشد که ساعت Moto 360 2 به زودی رونمایی می شود. به هر حال، ماه آینده اولین سالگرد حضور این ساعت های هوشمند در بازار است، پس منطقی به نظر می رسد که این ساعت نیز به زودی وارد بازار شود.

اخرین بار این ساعت در دست معاون ارشد کمپانی لنوو، چن زودنگ، مشاهده شده بود. روز جمعه، در زمان رونمایی از Lenovo VIBE Shot در کشور اندونزی، یکی از مقامات رسمی کمپانی لنوو در حالی که یک ساعت Moto 360 2 در دست داشت، وارد مراسم شد. این شخص کسی نبود جز دیلون یی، معاون فروش گوشی Asia Pacific برای این کمپانی.

شاید بپرسید که ما از کجا متوجه شدیم ساعت دست آقای دیلون همان Moto 360 2 است. ساده است، در ساعت  Moto 360 تنها دکمه ی دستگاه روی ساعت 3 قرار داشت. در این دستگاهی که آقای دیلون به دست داشت، جای دکمه به جایگاه ساعت 2 تغییر پیدا کرده بود. همچنین، او اذعان کرد که نسخه ی بعدی ساعت Moto 360 را به دست دارد.

دیلون گفت که این ساعت قطعا قبل از پایان سال وارد بازار خواهد شد، و اضافه کرد که اول از همه وارد بازار اندونزی خواهد شد. انتظار می رود که دو نسخه ی متفاوت از این ساعت وارد بازار شود. یک نسخه ی “S” که باید چیزی در حدود 38 میلی متر اندازه داشته باشد و انرژی خود را از یک باتری 270 میلی آمپری تهیه کند، و یک نسخه ی “L” که گفته می شود 42 میلی متری بودخ و با باتری بزرگتر با قدرت 375 میلی آمپر خواهد بود. صفحه نمایش 1.56 اینچی کیفیت تصویر 360 × 360 پیکسل خواهد داشت که نسبت به وضوح 360 × 290 دستگاه Motorola Moto 360 بسیار بهتر است.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اتمام فروش موتو 360 و بررسی آن

نظرات در مورد : ساعت Moto 360 2 امسال وارد بازار می شود

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *