چگونه فالوئرهای واقعی به اینستاگرام خود اضافه کنیم ؟

فالوئرهای واقعی

شما نمی توانید در ایسنتاگرام بدون فالوئرها بگذرانید. شما می توانید تنها صفحات تبلیغاتی را به طور مداوم اجرا کنید. این موضوع سبب می گردد تا بخشی از ترافیک شما صرف مشاهده ی وب سایت ها گردد. اما در صورتی که شما یک پروفایل تجاری در شبکه های اجتماعی داشته باشید، برای اینکه بتوانید با سایر افراد ارتباط برقرار کنید و محصولات خود را بفروشید باید فالوئرهایی را جذب نمایید.

فالوئر واقعی گرفتن در این شبکه ی اجتماعی آسان نیست. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران اقدام به خرید فالوئر می نمایند. اساسا افزاد می خواهند تا تعدادی مخاطب داشته باشند که بتوانند محصولات خود را در شبکه ی اجتماعی عرضه نمایند. اساسا این دسته از کاربران می خواهند به سرعت رشد داشته باشند ولی زمانی که شما یاد می گیرید چگونه فالوئرهای اینستاگرم را به صورت واقعی افزایش دهید، تفاوت زیادی میان فالوئرهای جعلی و واقعی را احساس خواهید کرد. تمامی این موارد در نهایت تبدیل به فروش محصولات و افزایش میزان کاربران واقعی خواهد شد و شما می توانید یک سری مشتریان واقعی را در شبکه های اجتماعی داشته باشید.

اکنون بیایید بررسی کنیم که چگونه می توان فالوئر اینستاگرم را به صورت واقعی افزایش داد و این نتایج را در اینستاگرام بدست آورد.

1.بر روی کیفیت تمرکز داشته باشید (فالوئرها)

چرا کاربران اینستاگرام فالوئر می خرند؟ یک نوجوان ممکن است بخواهد با پول تعدادی فالوئر خریداری کند تا در میان سایر افراد محوبیت پیدا کند. آن ها قطعا نمی دانند که چگونه به دنبال فالوئر واقعی اینستاگرم باشند ولی برندهای محبوب هدفشان از خرید فالوئر افزایش میزان محبوبیت آن ها در اینستاگرام می باشد. اساسا بنگاه های فروش فالوئر به همین طریق ایجاد شده اند ولی هدف آن ها با هدف کاربران متفاوت می باشد و می خواهند تا در ازای فروش فالوئر پولشان را دریافت کند، نه اینکه صفحه ی موردنظر به نتیجه برسد.

این کاربران می دانند که داشتن فالوئر زیادی می تواند فالوئرهای بیشتری را جذب کند، زیرا اینطور به نظر می رسد که شما فرد “محبوب” هستید. به همین دلایل بسیاری از افراد می خواهند تا فالوئر خریداری نمایند و نمی داند که چگونه باید تعداد فالوئرها را به طور شخصی افزایش دهند و یا اینکه تلاش نمی کنند.

گاهی اوقات ممکن است خرید فالوئر تا مدت کوتاهی ارزشمند باشد. اما آیا واقعا اینطور است؟

حس می کنید فالوئرهایی که خریداری می کنید، قدردان زحمات شما هستند. اما آیا این واقعا چیزی است که انتظار دارید؟

شرکت نرم افزاری رسانه های اجتماعی Hootsuite تصمیم گرفت تا این نظریه را مورد آزمایش قرار دهد. آن ها می خواستند خودشان به این موضوع پی ببرند. واقعا تفاوت میان فالونرهای خریداری شذه و فالوئرهای واقعی چیست؟

بنگاه ها چه کاری انجام می دهند؟

اول از همه، آن ها یک حساب کاربری ساختگی ایجاد کرده اند. آن ها باید این کار را به نحوی انجام دهند که بسیاری از شرکت ها انجام می دهند. شما در ابتدای فعالیت پیج خود شروع به رشد می کنید. آن ها نیاز دارند که این موضوع را تقلید کنند. اساسا دارا بودن یک نام کاربری ارزشمند می تواند شما را در این راه یاری نماید.

سپس این بنگاه ها گزینه ها را بررسی می نمایند. سایت هایی را پیدا کرده اند که تعداد 100 فالوئر را با قیمت 3 دلار می فروشد. اما برخی از سایت ها از فروش فالوئر 1000 دلار نیز دریافت می کنند. آن ها در ابتدا به صورت آزمایشی فالوئرهای کمی را خریداری کرده اند تا از صحت عملکرد آن ها باخبر شوند و سپس پس از اطمینان اقدام به جذب خریدار نموده اند.

این بنگاه ها به مدت طولانی این مار را برای مشتریان خود انجام می دهند و سپسپ در ازای خرید فالوئر پول خود را دریافت می کنند و در انتها نیز به افراد قول میزان کیفیت بالا را می دهند.

بیشتر بخوانید  شاخ های اینستاگرام

چه اتفاقی می افتد؟

پس از گذشت 2 ساعت، 400 فالوئر دریافت خواهید کرد. این فالوئر به اندازه ای هستند که شما می توانید در بخش آمار اینستاگرام خود آن ها را مشاهده نمایید. اما زمانی که یک پست را انتشار می دهید نمی توانید بر روی آن ها حسابی باز کنید و انتظار داشته باشید که 400 لایک و کامنت نیز در زیر پست خود داشته باشید.

پست شما هیچ فیدبکی برای شما نخواهد داشت. اما به نظر شما این کار منطقی است؟

تصور کنید که شما پس از گذشت 24 ساعت 1000 فالوئر دارید ولی از هیچ از آن ها صدایی در نمی آید و اثری در صفحه ی شما ندارند!

پس این 1000 فالوئر چه زمانی به کار شما می آیند؟

پس از بررسی این فالوئرها افراد بسیاری را مشاهده خواهید کرد که شامل چهار دسته ی زیر می باشند:

  • حساب های کاربری بسیار قدیمی، حساب های غیر فعال
  • حساب های کاربری افراد مسن
  • حساب های متعلق به نوجوانان که بسیار خودخواه هستند
  • حساب هایی که هرگز از همان ابتدا فعال نبوده اند (بدون پست)

به عبارت دیگر، هیچ یک از این کاربران واقعی نیستند.

2.بر روی کیفیت تمرکز داشته باشید (پست ها)

اینستاگرام یک دنیای مجازی بسیار زیباست. افراد اساسا دارای توجه بصری بسیار بالایی هستند. آنها تصاویری را می پسندند که سبب تحریک احساسات و یا عواطف آن ها می شوند. این افراد وقت خود را در این شبکه ی اجتماعی برای یادگیری در خصوص شیوه زندگی و آشنایی با محصولات مختلف صرف می کنند. آن ها می خواهند مواردی را که می بینند برایشان الهام بخش باشند.

کاربران به اینستاگرام نمی آیند تا تصاویری یا توضیحات محصول طولانی مشاهده کنند. آن ها به ندرت متن های طولانی را می خوانند و برای تصاویر بی کیفیت زمان صرف می کند.

اول تصاویر خود را بارگذاری کنید

اینستاگرام جایی نیست که شما بخواهید حرفی بزنید. پس باید یک تصویر برای بیان حرف های خود پیدا کنید. تصویر شما به منزله ی پیام است. با یک تصویر با وضوح بالا شروع کنید که بتواند یک پیام را در اختیار کاربران شما قرار دهد. یک دلیل برای این کار وجود دارد، اساسا یوتیوب و اینستاگرام از دو پلتفرم برتر شبکه های اجتماعی هستند. مردم عاشق این پلتفرم هستند. با این تفاسیر می خواند که بدانند که چگونه می توانند به صورت واقعی در این شبکه ی اجتماعی رشد داشته باشند.

فالوئرهای واقعی

از پست های خود مطلب موردنظر را بیرون بیاورید

تصاویری که فقط با بک پست خبری ترکیب می شوند، در صورتی که برند شما را نداشته باشند، از یاد خواهند رفت. استفاده از رنگ های جذاب در تصاویر و بهره مندی از تضادها سبب می گردد تا تصاویر به یاد بمانند.

انتخاب تم برای تصاویر

اینستاگرام که به یک تم یا الگوی رنگ تکیه می کند، سعی دارد تا بیشترین توجه را به خود جلب نماید. به عنوان یک کاربر می توانید پست های خود را با استفاده از ادیت های مختلف ویرایش کنید، شما باید پست های خود را بر اساس مفهوم آن ها یک تم خاص قرار دهید.

فالوئرهای واقعی

از دیدگاه نام تجاری، این کار یک طلا است.

هربار که کاربران پست شما را می بینند، فورا به نام تجاری شما فکر می کنند. این یک تکرار است که زمانی که به محصول یا سرویس شما نیاز دارد، شما را در ذهن نگه می دارند. این روانشناسی اولیه پشت نام تجاری و خود اینستاگرام وجود دارد.

فالوئرهای واقعی

پر انرژی باشید

در رسانه های اجتماعی افکار منفی زیاد است. کاربران به اینستاگرام می آیند تا از این همه افکار منفی فرار کنند. اینستاگرام محلی نیست که رقبا را فرا بخوانند و یا به مکالمات طولانی بپردازند. اینستاگرام باید احساسات مثبت را از طریق تصاویر به ارمغان بیاورد.

چگونه در مورد یک عکس خنده دار از خودتان با پسرتان در حال رقابت هستید و با شما مبارزه می نمایند؟ بسته به نام تجاری شما، این یک روش عالی برای نگه داشتن فالوئرهاست.

فالوئرهای واقعی

استوری های متوالی قرار دهید

کاربران خود را با استوری ها درگیر کنید. استوری ها را با تصاویر نشان دهید. یا اینکه ویدئوهایی را در استوری خود قرار دهید که افراد در طول روز با آن ها درگیر هستند و سبب می گردد تا حال و روز افراد تغییر یابد.

فالوئرهای واقعی

 

بیشتر بخوانید

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید …

 

منبع: lyfemarketing

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : چگونه فالوئرهای واقعی به اینستاگرام خود اضافه کنیم ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *