معرفی گوگل پلی Pass

معرفی گوگل پلی Pass

گوگل پلی همیشه سعی کرده تا شما را به بهترین برنامه ها، بازی ها و محتواهای دیجیتالی موجود متصل کند. از آنجا که همه کمی متفاوت با هم بازی می کنند، گوگل پلی روش جدیدی را برای لذت بردن از بسیاری از این تجربه های دیجیتالی معرفی کرده است : گوگل پلی Pass ! یک برنامه بسیار جذاب با صدها بازی و برنامه، کاملا بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه ! با قیمت ماهانه بسیار پایین. در ادامه معرفی گوگل پلی Pass با زوم تک همراه باشید.

گوگل پلی Pass یک سرویس اشتراک جدید است که به شما امکان دسترسی به بیش از 350 برنامه و بازی کاملاً باز شده را می دهد. تمام این برنامه ها و بازی ها بدون تبلیغات، خریدهای درون برنامه ای و پرداخت های مقدماتی در این سرویس جدید! گوگل پلی Pass مجموعه ای از عناوین با کیفیت و سرآمد از Stardew Valley گرفته تا AccuWeather را ارائه میدهد و هر ماه برنامه ها و بازی های جدید به آن اضافه می شوند.

گوگل پلی Pass این هفته در ایالت متحده به تمام دستگاه های اندرویدی میرسد و به زودی در تمام کشورها عرضه می شود. البته شما میتوانید برای نحوه کارایی و آشنایی با محیط آن یک آزمایش 10 روزه رایگان شروع کنید و هر ماه فقط با 4.99 دلار در این سرویس اشتراک داشته باشید.

معرفی گوگل پلی Pass

برنامه ها، بازی ها، پادکست ها و … در گوگل پلی Pass

مجموعه گوگل پلی Pass شامل صدها دسته بندی بوده، از بازی هایی که به شما کمک می کنند تا برنامه هایی که باعث افزایش بهره وری می شوند. سازندگان Monument Valley در اینباره بهترین نتیجه را بیان کرده اند : “گوگل پلی Pass کمک می کند تا افراد ترغیب به کسب تجربیات جدید شوند که بدون این سرویس هرگز آن ها را بدست نمی آوردند، حتما آن را امتحان کنید.” برنامه ها و بازیهای مشهوری مانند Terraria ، Monument Valley، Risk،Star Wars: Knights of the Old Republic و AccuWeather در این سرویس جدید پیدا می شوند. همینطور برنامه ها و بازی های دیگری که ممکن است که کمتر شناخته شده باشند مثل LIMBO ، Lichtspeer ، Mini Metro ، سفر پیرمرد و بسیاری موارد در آن پیدا کنید. با بازی ها و برنامه های جدیدی که هر ماه به گوگل پلی Pass اضافه می شوند، همیشه چیزهای جدیدی برای کشف کردن وجود خواهد داشت. برای ساده کردن جستجوی همه این برنامه ها و بازی ها، یک بلیت گوگل پلی Pass برای مشترکین اضافه شده است. همینطور شما میتوانید تمام برنامه ها و بازی هایی گوگل پلی Pass را در فروشگاه گوگل پلی پیدا کنید. تنها کافیست Google play pass Ticket را جستجو کنید. تمام برنامه های و بازی های موجود در صفحه اصلی گوگل پلی Pass و گوگل پلی استور با اشتراک باز می شوند.

بیشتر بخوانید  اپل تاریخ دقیق انتشار سیستم عامل مک، نسخه‎‌ ی High Sierra را تایید کرد

برنامه ها، بازی ها، پادکست ها و ... در گوگل پلی Pass

سرگرمی ها را با خانواده به اشتراک بگذارید

درست مثل کتابخانه خانوادگی گوگل پلی، مدیران خانواده می توانند اشتراک گوگل پلی خود را حداکثر 5 عضو دیگر خانواده به اشتراک بگذارند. هر یک از اعضای خانواده می توانند به صورت جداگانه به گوگل پلی Pass دسترسی پیدا کنند، بنابراین تجربه شما تحت تاثیر آنچه دیگران بارگیری می کنند، قرار نمیگیرد.

سرگرمی ها را با خانواده به اشتراک بگذارید

درباره گوگل پلی Pass

گوگل پلی Pass در حال حاضر تنها در ایالات متحده ارائه شده و در آینده به سراسر جهان توزیع خواهد شد.

گوگل پلی Pass هر ماه 4.99 دلار هزینه اشتراک داشته و مدیران خانواده می توانند آن را با حداکثر 6 نفر از اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

گوگل پلی Pass با دستگاه های تلفن همراه، لپ تاپ و تبلت ها سازگار بوده و با نسخه های 4.4 و بالاتر سازگار می باشد.

درباره گوگل پلی Pass

به محض اینکه گوگل پلی Pass برای دستگاه های اندرویدی کشورمان توزیع شد، میتوانید با باز کردن برنامه گوگل پلی استور، از منوی سمت چپ بالا با جستجو کردن گوگل پلی Pass، آزمایش رایگان خود را شروع کنید.

منبع : google

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی گوگل پلی Pass

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *