دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد

دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد

گوگل به تازگی نسخه دوم نرم افزار گوگل اسیستنت خود را معرفی کرده است که نوید بخش قابلیت های جدید، تعمیرات اساسی طراحی و افزایش چشمگیر سرعت است. در این آخرین نسخه که دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد ، دستیار جدید میتواند خیلی سریعتر از گذشته پاسخ به سوالات نمایش داده شده و بازگرداند. این سرویس ابتدا به تلفنهای پیکسل عرضه می شود و گوگل روز سه شنبه در رویداد افشای پیکسل 4 در شهر نیویورک اعلامیه خود را روی صحنه برد.

دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد

گوگل در ماه مه اعلام کرد که دستیار جدید 10 برابر سریعتر از گذشته خواهد بود و فیلم های بازاریابی واقعاً نسخه بسیار سریع تری از نرم افزار را نشان می دهند که نشانه ها را بازیابی می کند و پاسخ سوالات را بر می گرداند. (مشخص نیست که آیا این تخمین 10 برابر برای همه ویژگی های دستیار یا فقط برخی از ویژگی هاست.) در این نسخه جدید، گوگل اسیستنت میتوانید عکس های یک مکان خاص را نشان دهد و سپس در درخواستی دیگر عکس های مکان جدیدی را برای کاربر نشان داده و اگر تایید شود، آن ها را برای شخص خاصی ارسال خواهد کرد.

دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد

از ویژگی هایی که کاربران را خوشحال کرده میتوان به قابلیت حذف کردن مکالمه های دستیار گوگل با کاربران اشاره کرد. کاربران میتوانند بعد از درخواست های خود و از گوگل اسیستنت، تمام مکالمه های خود را پاک کنند. در یک مرحله آزمایشی میتوانید سرعت دستیار جدید را مشاهده کنید که بسیار چشمگیر بنظر میرسد. این نرم افزار قادر است سؤالات را ضبط کند و نتایج حاصل از آن را در کمتر از یک یا دو ثانیه، تولید کند. از دیگر ویژگی های جدید این دستیار میتوان به صحبت کردن بدون گفتن جمله “Hey Google” اشاره کرد.

منبع : theverge.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گوشی Pixel 7a طی 14 روز دیگر عرضه می شود

نظرات در مورد : دستیار گوگل سرعت عمل چشمگیری پیدا کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *