هلیکوپتر در راه بازی Microsoft Flight Simulator

هلیکوپتر در راه بازی Microsoft Flight Simulator

شرکت مایکروسافت در نظر دارد بزودی هلیکوپتر را به بازی Microsoft Flight Simulator بیافزاید. عنوانی شبیه ساز پرواز که از گرافیک بالایی برخوردار است و این بار قصد دارد تجربه هلیکوپتر را رقم می زند.

Microsoft’s Flight Simulator یکی از واقع بینانه ترین سیم کارت های پرواز موجود در حال حاضر است ، اما اگر شما علاقه مند هواپیما نیستید چه می کنید؟ اگر شاید پرواز با هلی کوپتر را ترجیح می دهید چطور؟ خبر خوب این است که طبق گفته تیم استودیو Asobo ، آنها یک نقشه راه برای به روزرسانی های خود فاش کرده اند و افزودن هلی کوپترها بخشی از آن است.

با توجه به لیستی از بازخوردی که دریافت کرده اند ، به نظر می رسد هلی کوپترها چیزی است که بسیاری از گیمرها درخواست کرده اند. توسعه دهنده خاطرنشان می کند که این یک ویژگی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی است ، اما خبر بد این است که به نظر می رسد آنها پیش بینی می کنند که احتمالاً فقط در سال 2022 منتشر شود ، بنابراین ما هنوز انتظار زیادی داریم.

صرف نظر از این ، وقتی بازی اتفاق می افتد ، هنوز هم یک بازی کاملاً سرگرم کننده است ، اگرچه در حال حاضر ممکن است خیلی زود باشد که بگوییم آنها دقیقاً در آن قسمت چه کاری انجام خواهند داد. همانطور که گفته شد ، گیمرهایی که می خواهند با هلی کوپتر در بازی پرواز کنند می توانند این کار را از طریق شخص ثالث انجام دهند ، اما اگر پشتیبانی رسمی را ترجیح می دهید ، این یک به روزرسانی است که منتظر آن هستید.

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هلیکوپتر در راه بازی Microsoft Flight Simulator

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *