پادویش

هدایای تبلیغاتی [رپورتاژ آگهی]

گیفتو

هدیه های تبلیغاتی یا هدیه تجاری معمولا به اجناسی گفته می شود ، که در مراسم ، کنفرانس ها و همایش ها برای بازاریابی و تبلیغات به شرکت کنندگان ارائه می شود. این هدایا و اجناس تبلیغاتی معمولا برای معرفی یا تبلیغ یک شرکت در پخش می شود .

در دنیای امروز که تجارت حرف اول در رشد جامعه می باشد بازاریابی و افزایش فروش باعث بوجود آمدن یک رابطه قوی مابین صاحبان صنایع و تاجران با هدف یعنی مشتریان می شود این بخش از نکته اساسی در فروش خواهد بود ، در بازار فروش امروز رقبا بسیار زیاد است ، بازی در بین این رقبا مقداری سخت است و بخش بازاریابی و فروش یک مجموعه تجاری همیشه باید به فکر راه کار های جدید در این عرصه باشند ، این مورد را هیچگاه نباید فراموش کنیدکه فروشنده یا تولید کننده دست و دلباز و خوش رو باعث خواهد شد مشتری به کسب و کار شما وفادار باشد. حتی این موضوع باعث خواهد شد مشتری برای خرید محصول شما که تبلیغ مناسبی داشته اید هزینه بیشتری را هم پرداخت نماید.

در این رقابت همچنین شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که هر سال یا هر از چند گاهی با یک هدیه به مشتری خود وفاداری وی را به کسب و کار خودتان افزایش دهید. جان هال نویسنده در مجله فوریس در این رابطه می گوید : هدایا در طول سال جای شما را در ذهن مشتری همیشه حفظ می کند. حتی در تحقیقاتی که در زمینه فروش و هدیه های تبلیغاتی منتشر شده است این اهمیت این موضوع را بیش از بیش ثابت میکند که فروش حتی در زمان رکود بازار با این ترفند امکان افزایش دارد.

گروه هدایای تبلیغاتی گیفتو تولید کننده و عرضه کننده هدایای تبلیغاتی در بازار ایران و کشور های همسایه می باشد. این گروه بیش از 800 نوع محصول تبلیغاتی را داراست شما می توانید این محصولات را در وب سایت گیفتو این گروه مشاهده کنید.

از اجناس تبلیغاتی گیفتو می توان به خودکار و قلم تبلیغاتی ، لچه پن، یوروپن، شیفر، سنفورد، دیپلمات، پورتک، ملودی، پیرگاردین، کراس ، خودکار فلزی و انواع خودکارهای پلاستیکی از برند سناتور ، انواع ساعت و ست چوبی رومیزی، ساعت پلاستیکی و فلزی اشاره کرد.

گیفتو ارائه کننده محصولات تبلیغاتی همچون ساک دستی از جنس ساک تبلیغاتی کاغذی، ساک سوزنی، ساک برزنتی هم می باشد ، محصولات ارائه شده در این گروه تبلیغاتی بسیار گسترده است ، شما می توانید بهترین و جالب ترین محصولات تبلیغاتی مثل انواع لیوان تبلیغاتی، لیوان پلاستیکی، لیوان سرامیکی ، آفتابگیر تبلیغاتی، یادداشت تبلیغاتی، موس پد تبلیغاتی را هم در گیفتو خریداری نمایید.

هدایای تبلیغاتی در گیفتو  تنها به قلم و خودکار و کیف و لیوان و ساعت و ساک ختم نمیشود چرا که محصولات حوزه تکنولوژی هم در لیست هدایای تبلیغاتی گیفتو قرار دارد ، از هدیه تبلیغاتی تکنولوژیکی می توان به انواع فلش مموری فلزی، فلش مموری کارتی، انواع پاور بانک و ذخیره کننده انرژی، فلش مموری تبلیغاتی، فلش مموری چرمی، فلش مموری کلیدی اشاره کرد.

از دیگر هدایای تبلیغاتی که در گیفتو ارائه می شود می توان به تولید انواع تیشرت تبلیغاتی، لباس کار، پوشاک تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی اشاره داشت ، که به زمان خاصی محدود نمی شوند و در هر کجا قابل استفاده و در معرض دید می باشند. لباس کار همچون انواع کاپشن و شلوار مهندسی و کارگی ، تیشرت تبلیغاتی است.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : هدایای تبلیغاتی [رپورتاژ آگهی]

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *