هزینه ی ساخت گلکسی اس 7 تنها 255 دلار می باشد

قیمت تمام شده ی گلکسی اس 7 برای شرکت سازنده

هزینه ای که شرکت سامسونگ برای ساخت 1 دستگاه گلکسی اس 7 متقبل می شود تنها 255 دلار می باشد،که با بررسی قیمت تمام شده ی گلکسی اس 5 برای این غول کره ای متوجه می شویم که گلکسی اس 7 و گلکسی اس 5 هردو قیمت مشابهی را برای سامسونگ ایجاد می کنند.

قیمت قابل پرداخت یک گوشی گلکسی اس 7 برای کاربر نهایی هم اکنون 670 دلار می باشد،منبع این آمار و اطلاعات سایت IHS می باشد که پیشتر آمار های مشابهی را در باره ی قیمت تمام شده ی آیفون ها برای شرکت سازنده اش منتشر کرده بود،گلکسی اس 7 پیشرفت های زیادی را نسبت به نسل پیشین خود(گلکسی اس 6) نشان می دهد و این پیشرفت را در اکثر قطعات به کار رفته در پرچمدار امسال سامسونگ مشاهده کردیم.

این طور که از آمارها بر می آید ، گرانترین قطعه ی به کار رفته در گلکسی اس 7 پردازنده ی اسنپدراگون 820 می باشد که قیمت 62 دلار را برای سامسونگ ایجاد می کند و قیمت پردازشگر تقریبا ربع قیمت کل گوشی برای شرکت سازنده می باشد ، البته باید بگوییم که اسنپدراگون  820 فقط برای بازار آمریکای شمالی در نظر گرفته شده است و به جز در این بازار در تمام کشور ها گلکسی اس 7 به پردازشگری از سری پردازشگر های اکسینوس سامسونگ مجهز می باشد.

یکی از مهمتری قطعه های به کار رفته در گلکسی اس 7 دوربین 12 مگاپیکسلی آن است که سامسونگ برای هر1 عدد از این دوربین ها هزینه ی 13.7 دلاری را متقبل می شود،گفتنی است که دوربین مذکور پیشرفت چشمگیری را در مقایسه با دوربین گلکسی اس 6 نشان می دهد و بزرگترین نقطه ی قوت آن هم ثبت عکس هایی کم نظیر در محیط های تاریک است.

البته گفتنی است که قیمت 255 دلاری ذکر شده فقط مربوط به سخت افزار این گجت است و نرم افزار و نیز هزینه های ساخت و تولید در این قیمت اعمال نشده اند.

سخت افزار به کار رفته در گلکسی اس 7

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  گلکسی اس 7 از سیستم گردش مایعات برای خنک نگه داشتن گوشی استفاده کرده است

نظرات در مورد : هزینه ی ساخت گلکسی اس 7 تنها 255 دلار می باشد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *