دانلود سریع فایل APK از گوگل پلی

دانلود سریع فایل APK از گوگل پلی

گوگل پلی را تمامی کاربران گوشی های هوشمند میشناسند. چه ویندوزفون چه iOS و البته اندروید. این فروشگاه برنامه ، آنقدر جامع است که بدون شک میتوان آن را بزرگترین فروشگاه اندرویدی نام برد چرا که این فروشگاه از آغاز اندروید با آن بوده و هم اکنون تمامی گوشی های سیستم عاملی اندروید اولین فروشگاهشان گوگل پلی است. البته گفتنی است که برخی از سازندگان گوشی های هوشمند به جای فروشگاه گوگل از فروشگاه اختصاصی خود استفاده میکنند.

دانلود سریع  فایل APK

همانطور که میدانید، فروشگاه گوگل پلی در تمامی دستگاه ها قابل دسترس است و کاربران میتوانند آن را در دستگاه اندرویدی و همچنین کامپیوتر خود اجرا کنند. گذشته از اینها ، اصلی ترین مشکلی که کاربران با فروشگاه گوگل پلی در دستگاه های اندرویدی دارند ذخیره نشدل فایل APK است. یعنی اینکه فایل دانلود شده ، خود به خود نصب میشود و در هیچ مکان و پوشه ای به شکل خام ذخیره نمیشود تا کاربران بتوانند آن را انتقال دهند و یا دوباره نصب کنند. ما در اینجا ترفندی را به شما می آموزیم تا بتوانید این نرم افزار ها را به شکل فایل APK در در تلفن هوشمند و تبلت خود دریافت کنند و دسترسی کامل را به فایل دانلود شده ی خود داشته باشند. برای این کار ، راه های زیر را دنبال کنید.

سایت اپ سیو برای دانلود apk از گوگل پلی

سایت اپ سیو برای دانلود apk از گوگل پلی

یکی دیگر از سایت هایی که این خدمات را ارائه می کند سایت اپ سیو هست استفاده از این سایت بسیار ساده است شما برای دانلود فایل نصبی اپلیکیشن ها از گوگل پلی کافی است به سایت :  appsave.io وارد شوید .

لینک اپلیکیشن را در داخل باکس موجود پیست کنید ، حال تنها کاری که لازم است برای دریافت فایل مورد نظر خود انجام دهید.

وارد صفحه ی دانلود آن نرم افزار در وبسیات گوگل پلی شوید و لینک آن صفحه را کپی کنید. برای مثال لینک: “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.fifa14_na ” مربوط به بازی فیفا 14 است.
پس از اینکه لینک را دریافت کردید ، وارد آن صفحه شوید و لینک خود را در کادر موجود کپی کنید و بر روی دکمه ی Start Download کلیک کنید.
در آخر لینک دانلود مستقیم فایل برای شما ظاهر میگردد و میتوانید از آن بهره ببرید. فقط لازم به ذکر است که این وبسیات تنها لینک دانلود اپلیکیشن های رایگان را در اختیار کابران قرار میدهد.

3.6/5 - (24 امتیاز)

نظرات در مورد : دانلود سریع فایل APK از گوگل پلی

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *