نرم افزار پیش بینی زلزله

زلزله

نرم افزار پیش بینی زلزله : متاسفانه زلزله یکی از اتفاق های بوده است که اخیرا زیاد اتفاق افتاده است و نام آن را بسیار شنیده ایم.زلزله و بلاهای طبیعی دیگر مانند سیل ، طوفان و … از جمله اتفاق های هستند که قابل پیش بینی برای ما نیستند ولی در کشور ما برخی از نرم افزارهای هستند که می توانند به ما در پیش بینی یکی از مهم ترین حوادث به نام زلزله کمک کند.

زلزله نگار

شما به وسیله این اپلیکیشن می توانید از 60 زلزله های آخر در کشور آگاه شوید و پشتیبانی آن به وسیله موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران انجام می شود.شاید به خودتان بگویید که چه فایده ی دارد که مثلا بدانیم در کجا و چه زمانی زلزله اتفاق افتاده؟ولی لازم است بدانید که هر زلزله ی قبل از اینکه اتفاق بیوفتد یک پیش زلزله داشته است و اگر از آن مطلع باشید متوجه می شوید که همان روز زلزله رخ خواهد دارد و هر اقدامی که ضروری است را پیش از انجام زلزله می توانید انجام بدهید.

زلزله نگار

این اپلیکیشن ویژگی های متعددی داشته است که می توانیم به : نشان دادن اسم شهر زلزله زده و استان آن ، نشان داده زمان رخ دادن زمین لرزه به صورت کامل دقیق ، نشان دادن مقدار وسعت زلزله نسبت به ریشتر ، نشان دادن فاصله شهری که دچار زلزه شده با شهرهای دیگر اشاره کنیم.

دانلود اپلیکیشن : یش بینی زلزله

اپلیکیشن های دیگر

البته اپلیکیشن های دیگری وجود دارد که شما می توانید برای آگاهی یافتن از زلزله ازآنها استفاده نمایید مانند اپلیکیشن هشدار زلزله که در این اپلیکیشن بااستفاده از سنسور شتاب سنج گوشی به محض اینکه خطری در رابطه با زلزله احساس شود به صدا در می آید و شما می توانید آن را از کافه بازار دانلود نمایید.

زلزله

درصورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با زلزله بدست بیاورید می توانید به پست ” هارپ چیست ؟ | آیا هارپ باعث زلزله می شود ؟” مراجعه نمایید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  تعیین تسهیلات بانکی برای زلزله زدگان (وام زلزله زدگان کرمانشاه)

نظرات در مورد : نرم افزار پیش بینی زلزله

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *