آنتی ویروس پادویش

تقسیط بدهی همراه اول

پرداخت قسطی همراه اول

تقسیط بدهی همراه اول : تمامی مشترکان همراه اول که حداقل بدهی آن ها صدهزارریال است می توانند بدهی همراه اولی خود را از طریق پرتال همراه اول ،مرکزهای تلفن ثابت در تهران و یا ادارات مشترکین در استانها و یا سامانه همراه من  بصورت قسطی پرداخت کنند.

شرایط قسط بندی بدهی همراه اول ( پرداخت قسطی قبض همراه اول)

تقسیط بدهی همراه اول  : لازم است بدانید در زمان پرداخت قبوض ، محدودیت های برای مشترک لحاظ می شود. مثلا نمی توان از سرویس رومینگ بین الملل استفاده کرد و محدودیت سقف مکالمات تا مبلغ 80 درصد از 500هزار ریال را داشته است. قطع صوری تقسیط به منظور جلوگیری از عدم نقل و انتقال سیم کارت تا زمان پایان پرداخت قسط ها صورت می گیرد. اما بعد از اینکه آخرین پرداخت انجام شد دوباره این شرایط به وضعیت اولیه خود باز می گردد.

در صورتی که مشترکی  بعد از قسط بندی مبلغ قبض خود ، نسبت به پرداخت اولین قسط اقدام نکند خط وی بعد از سررسید قسط قطع می گردد و اگر در چنین شرایطی قسط پرداخت شود بدون اینکه مراجعه حضوری صورت بگیرد بعد از 24 ساعت دوباره وصل می شود.

اگر مشترکی تا زمان قسط بعدی خود برای پرداخت قسط اقدام نکند، بعد از سه روز از سررسید، خط مشترک قطع خواهد شد. در چنین وضعیتی مشترک از شرایط تقسیط خارج می شود و مابقی بدهی او به صورت حساب مشترک برمی گردد . افزون بر این ها تمام محدودیت های که برای تقسیط لحاظ شده ، حذف می شود و خط مشترک به وضعیت عادی باز خواهد گشت.در چنین وضعیتی مشترک باید به مرکزهای تلفن ثابت برای وصل مجدد خط خود اقدام نماید و سپس مبلغ بدهی خود را به صورت بروز پرداخت نماید.

اگر مشترکی در وضعیت تسویه حساب اقساط باشد می تواند به مراکز ثابت مراجعه نمایند و قبض میانه دوره به روزشان را دریافت نمایند و سپس برای پرداخت آن برای تثبیت مجدد خود اقدام نمایند.به واسطه پرتال همراه اول نیز می توان قبض میان دوره را پرداخت کرد.

سررسید اقساط به شکل ماهیانه و به واسطه سیستم مشخص می گردد و مشترک برای پرداخت نمودن آن باید شناسه پرداخت و شناسه قبض خود را به روش های غیرحضوری دریافت نمایند و سپس پرداخت را انجام بدهند. مشترک فقط در طول سال یکبار خواهد توانست که از طریق سایت برای پرداخت اقساط اقدام نماید و اگر بخواهد بیشتر از آن به صورت پرداخت اقساطی قبوض خود را پرداخت کند باید به مراکز تلفن ثابت مراجعه نماید.

بیشتر بخوانید  سرویس دهی همراه اول در حمله سایبری دیشب بدون مشکل بود

تقسیط بدهی همراه اول : در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری بدست بیاورید به لینک پرداخت قبض موبایل مراجعه نمایید. همچنین می توانید مقاله صورتحساب همراه اول را هم دنبال کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

نظرات در مورد : تقسیط بدهی همراه اول

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *