عجیب ترین کامپیوتر دنیا توسط دل رونمایی شد.

عجیب ترین کامپیوتر دنیا

عجیب ترین کامپیوتر دنیا توسط دل رونمایی شد. : کیس مانیتور کیبورد باند ها کلی سیم و فیش و چند قطه دیگر بله این  ها تشکیل دهنده ی یک سیستم خانگی است با که چند تکه کنار هم دردسری است برای جابجایی کردن وای به روزی که به تعمیر هم احتیاج باشد . پس باید لپ تاب بخرید که کلی قیمت  داردو و اگه هم خریدید حال در خانه دو سیستم دارید با یک خرج اضافی.

اما کمپانی dell راهی را در پیش روی کاربران قرار داده که  سیستم مورد نظرشان هم قطعات کمی داشته باشد و هم قیمت مناسب . دل کامیوتری بدون کیس را رونمایی کرد که که بسیار باریک و قابلیت جابجایی ساده و راحت به هر مکان از خانه را دارد و درمدل لمسی 450 دلار یو مدل بدون صفحه 350 دلار براورد شده است .

inspiron 20 نام این دستگاه باریک است که بدون کیس میباشد و دارای صفحه نمایش بزرگ 19 اینچی والبته با ساب ووفرهای یکپارچه میباشد که هر کاربری را مجذوب خود میکند و همچنین دل اعلام کرده است که این دستگاه چنان طراحی شده است که در ادارات هم قابل مصرف باشد جالب اینکه وزن کمی دارد و هر اعضای خانواده ای قابلیت جابجا را دارد.

یکی از ویژگی های بسیار خوبی که شاید این دستگاه  را در سر زبان ها و یا بازار قرار دهد طول عمر خیلی عالی این دستگاه میباشد که کاربر میتواند تا شش ساعت بدون نیاز به شارژ مجدد از ان استفاده کند این در حالی است دل تاکیدی خاصی روی آن دارد.

با توجه اینکه هنوز اطلاعات سخت افزاری کاملی در دست نیست اما از لحاظ طراحی این دستگاه بسیار جالب است و کاربر میتواند از آن به عنوان یک تبلت بسیار بزرگ استفاده کند و در نوع خود واقعا جالب است . دل اعلام کرده است که این aio سبک را به زودی  با همان قیمت های مشخص شده روانه بازار خواهد کرد.

منبع:engadget

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  احتمالا در آینده شاهد عرضه ی سرفیس فون کمپانی Dell خواهیم بود

نظرات در مورد : عجیب ترین کامپیوتر دنیا توسط دل رونمایی شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *