تیم کوک : اپل در حال کار بر روی پروژه مخفی شبیه به ساعت iWatch است

دیداری که در روز جمعه برگزار شد مدیر عامل شرکت اپل “تیم کوک” وقتی که صحبت در مورد ساعت iWatch می کرد در حالی که در گفت و گو هیچ گونه آزادی نداشت از واژه ی پروژه مخفی استفاده کرد . واژه ای که فکر خیلی ها را به اپل و پروژه های آن جلب کرده است.

iwatchCUT_2497756b

این پروژه از آن جا می آید که وقتی هیئت رییسه اپل در مورد ساخت پروژه هایی که آمریکا می سازد از تیم کوک پرسیده بود و کوک این نکته را گفت که در آریزونا آمریکا شیشه هایی با جنس یاقوت کبود برای اپل ساخته می شود و هیئت رییسه نیز این سخن را به زبان آورد که بسیاری از کمپانی ها در آمریکا شیشه برای آیفون می سازند.

تیم کوک نیز افزود که اپل در حال کار و طراحی دستگاهی است که در سطح بالای امنیت در گفتن جزییات آن است. شاید علت اصلی ذکر نکردن این پروژه رقابت شدید بین رقبای خود از جمله سامسونگ است که می خواهد در آینده رقبای خود را شگفت زده کند.

همچنین مدیرعامل اپل این نکته را اشاره کرد که در بازارهای جهانی بیش از 800 میلیون دستگاه از سیستم عامل ios استفاده می کنند و این در حالی است که بیش از 4 درصد از اندروید 4.4 کیت کت یا بالاتر در جهان وجود دارد.همچنین با یادداشت نوشته ای اشاره کرد که چندین میلیارد پیامک در سراسر جهان به کمک نرم افزار iMassage ارسال می شود.

phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  آیفون 14 پرو با عملکرد بهتر از گلکسی اس 23 اولترا

نظرات در مورد : تیم کوک : اپل در حال کار بر روی پروژه مخفی شبیه به ساعت iWatch است

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *