ساخت تبلیغات جدید برای اپل واچ

در هفته ی پیش آمار ارقامی منتشر شد راجب رکود شدید اپل در فروش روزانه ی اپل واچ در ایلات متحده . این نمودار نشان میداد که این آمار هر روز هم رو به کاهش است. این کاهش روزانه هم انقدر شدید بوده که فروش اپل واچ  نسبت به اوایل عرضه شدن حدودا 90 درصد کاهش یافته نسبت به آن روز های بی پروا در اوایل ماه اوریل هنگامی که اپل واچ دوست داشتنی تنها درایالات متحده روزانه 200.000 واحد فروش داشت ، اما در حال حاضر این رقم تنها به روزانه 20.000 واحد در کل کشور هایی که اپل واچ در آنها عرضه شده رسیده است.

 ساخت تبلیغات جدید برای اپل واچ

برای اینکه اپل در فروش واچ خود دوباره شتاب را تجربه کند به این منظور چهار تیزر تبلیغاتی جدید برای آن تولید کرده است. یکی از این تبلیغات مادر و دختری را نشان میدهد که در حال صرف وقت با اپل واچ هستند و دیگری یک زن و شوهر و دوستان زن را نشان میدهد که به پکن ورود کرده اند و از طریق اپل واچ خود ارز را تبدیل میکنند و مسیر را دریافت میکنند و کار هایی از این قبیل.

در یکی دیگر از تبلیغات اپل واچ خانمی را به تصویر میکشد که در هنگام زایمان اپل واچ خود را بر دست دارد و به طور کلی مانند یک حلقه ازدواج هم عمل میکند! در آخر وی صاحب یک دختر میشود. آخرین آگهی نشان میدهد که چگونه یک اپل واچ میتواند به ورزشکاران کمک کند و اپل میتواند برنامه ی ورزشی کاربر را مدیریت کنند.(همچنین تغذیه متعادل در صبحانه)

در حالی که این چهار تبلیغ نمیتواند به تنهایی به افزایش فروش اپل واچ کمک کند اما اگر برنامه ی اپل این باشد که در اپل واچ 2 به آن قابلیت مستقل بودن بدهد و این ساعت بتواند بدون نیاز به آیفون تماس برقرار کند بی شک این موضوع آمار فروش اپل واچ را دگرگون خواهد ساخت.

به نظر شا اپل باز هم به آمار روزانه 200.000 واحد در ایلات متحده دست پیدا خواهد کرد؟

منبع : phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپل واچ با پنل Micro-LED سال 2024 از راه می رسد

نظرات در مورد : ساخت تبلیغات جدید برای اپل واچ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *