پادویش

بررسی اپل واچ

همانطور که در مقاله قبلی و حتی دیروز هم در پوشش زنده اشاره نمودیم اپل علاوه بر دو آیفون یک ساعت هوشمند هم معرفی کرد. که این ساعت چنان امکاناتی داشت که ما در پست قبلی نتوانستیم به همه ی آنها اشاره کنیم. بنابه همین دلیل در این مقاله قصد داریم شما را با ساعت جدید اپل بیشتر آشنا نماییم.

همانطور که میدانید امروزه تقریبا هر برندی برای خودش یک ساعت هوشمند ساخته است. ولی اینکه چه ساعتی دارای امکانات بیشتری بوده و کاربردی است ؛ سوالی هست که همه ی کاربران دوست دارند جواب آن را بدانند تا هنگام خرید با مشکل مواجه نشوند. پس این پست را بخوانید تا با امکانات اپل واچ آشنا شوید تا بتوانید هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ساعت اپل واچ که دیروز معرفی شد دارای بدنه ی تقریبا فلزی و بازتاب نور و در عین حال ضد آب بوده و صفحه لمس آن قادر است فشار زیاد و کم را روی صفحه نمایشش درک کند. کوک افزود در این ساعت کلیک با  فشار زیاد به منزله ی راست کلیک می باشد.

این ساعت هوشمند می تواند زمانی که شما ورزش می کنید آنها را دیده و وضعیت شما را بیان نموده و به شما نمره دهد. همچنین این ساعت نقشه دارد که برای اینکه از GPS استفاده نمایید باید با گوشی آیفون 6 خود جفت کنید. 

همچنین نکته قالب توجه راجع به این ساعت بند های آن می باشد. به طوری که این ساعت در چند بند مختلف ارائه شده که شما می توانید بعد از خرید بند های آن را تعویض نمایید. علاوه بر آن این ساعت به یک سنسور ضربان سنج مجهز می باشد. که می تواند ضربان شما را گرفته و به دوستتان ارسال نماید.

در کل اپل واچ یک ساعت خوب و تمام عیار می باشد که اگر روزی قصد خرید آیفون 6 را داشتید این ساعت را هم تهیه کنید بهتر می شود.

 

کلمات کلیدی: اپل , اپل واچ , واچ , ساعت هوشمند , apple watch , IFA

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اپل هدست واقعیت مجازی را در سال 2019 ارائه می دهد

نظرات در مورد : بررسی اپل واچ

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *