شرایط دریافت وام مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن ۹۷

وام مسکن

شرایط دریافت وام مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن ۹۷ : خرید مسکن یکی از اصلی ترین دغدغه های افرادی است که طعم مستاجری را می کشند. بسیاری از افراد به دنبال وام مسکن هستند تا بتوانند برای خرید مسکن اقدام نمایند. آنگونه که خبرها حکایت می کند پرداخت تسهیلات برای خرید مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن تا پایان تابستان تمدید شده است.

طبق گفته های محمد حسن علمداری برای بالا بردن میزان توان مالی خریداران و افزایش میزان تقاضا، تسهیلاتی که در این رابطه بوده است مثل سال گذشته روند خود را پیش می گیرد و تا پایان شهریور ماه سال جاری نیز اجرا خواهد شد. پرداخت تسهیلات بدون نیاز به خرید اوراق “تسه” و سپرده گذاری به مدت سه ماه تمدید شده است.

دریافت وام مسکن 97

محمد حسن علمداری می گرد که هم اکنون در وضعیت انفرادی سقف تسهیلات 40-50-60 میلیون تومان به ترتیب برای تهران و مرکز استان و شهرهای بزرگ و دیگر شهرها بوده است و به همین ترتیب برای حالت زوجین هم 60- 80 -100 میلیون تومان است.

با توجه به اینکه پرداخت تسهیلات بدون سپرده تمدید شده است ، متقاضیانی که می خواهند از تسهیلات بدون سپرده و بدون خرید اوراق استفاده کنند می توانند در هر یک از حالت های ذکره شده از محل اوراق با توجه به سقفهای مشخص شده استفاده نمایند.

توجه داشته باشید در صورتی که متقاضی می تواند تسهیلات بدون سپرده داشته باشد که سقف تسهیلات اوراق را دریافت نماید و اگر میزان تسهیلات دریافت شده از محل اوراق، از میزان سقف مصوب شده در هر شهر، پایین تر باشد او نمی تواند از این سپرده ها استفاده نماید.

مهلت پرداخت این گونه تسهیلات با توجه به گفته های علمداری به شرح زیر است:

  • در وضعیت انفرادی  10 میلیون تومان
  • در وضعیت زوجین 20 میلیون تومان که این گزینه شامل 2 فقره تسهیلات 10 میلیون تومانی برای هر کدام از زوج ها می باشد.

این تسهیلات به متقاضیان پرداخت می گردد و به خرید اوراق هم نیازی نخواهد بود.

شرایط دریافت وام مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن ۹۷ : مدیر امور اعتباری بانک مسکن اینگونه گفته است که از گذشته این امکان محیا بوده که پرداخت یک فقره جعاله بیست میلیون تومانی به تسهیلات گیرنده های مسکن صورت گرفته است و این تسهیلات هنوز هم می توانند پرداخت گردند و هم اکنون برای زوجین میزان مجموع سقف تسهیلات ترکیبی مسکن به ۱۴۰، ۱۲۰ و ۱۰۰ میلیون و برای وضعیت های انفرادی به 90-80- 70 میلیون تومان در 3 گروه شهری رسیده است.

دریافت تسهیلات تا قبل از اتمام شهریور ماه

متقاضیانی که قصد دارند از این گونه تسهیلات استفاده کنند می توانند تا قبل از اتمام شهریور ماه سال جاری برای تشکیل دادن پرونده اقدام کرده و تسهیلات دریافت نمایند.

اگر تسهیلاتی که از محل اوراق درخواست می شود از نظر قیمت از سقف های پرداختی کمتر باشد یا اینکه با توجه به رغم استفاده از سقف ،قسمتی از تسهیلات قابل پرداخت بوده و یا شامل بدهی پیشین باشد، در چنین شرایطی فرد متقاضی نمی تواند از تسهیلات بدون سپرده استفاده نمایند.

سود تسهیلات بدون سپرده ذکر شده ،۱۸ درصد است و مدت زمانی که برای بازپرداخت این نوع تسهیلات بانک مسکن در نظر گرفته شده است مدت پنج سال می باشد و اقساط ماهانه هر فقره تسهیلات ده میلیون تومانی در وضعیت انفرادی یا برای هر زوج حدودا مبلغ 254 هزار تومان می باشد. اگر متقاضی خرید مسکن با تسهیلات خود از خانه های خریداری کند که در بافت های فسرده هستند، محاسبه نرخ سود اوراق برای آنها 16 درصد خواهد بود و همچنین میزان زمان بازپرداخت آن نیز زیادتر می گردد.

شرایط دریافت وام مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن ۹۷ : محمد حسن علمداری اینگونه گفته است که متقاضیان می توانند برای دریافت این نوع تسهیلات تا پایان شهریور ماه سال جاری برای تشکیل پرونده اقدام نمایند و این تسهیلات را دریافت کنند.

4.2/5 - (19 امتیاز)

نظرات در مورد : شرایط دریافت وام مسکن بدون سپرده گذاری بانک مسکن ۹۷

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *