آموزش اتصال رایانه به موبایل و اجرای بازی آندرویدی در رایانه با Chrome OS

چند ماه قبل ما پستی را در زوم تک نرتیب دادیم که در آن سیستم عامل کروم بیان و تشریح شده بود. به طوری که شما می توانستید موبایل آندرویدی خود را به کروم وصل کرده و یا آن را کنترل نمایید. یا اصلا بتوانید بازی ها و نرم افزار های آندروید را بوسیله آن کنترل نمایید. 

حال به لطف شرکت گوگل این نرم افزار ساخته و در برخی سایت های مرجع به دانلود گذاشته شده است. همانگونه که در خبر قبلی هم بیان گردیده بود کاربران با داشتن این نرم افزار کاربردی با رابط کاربری بسیار نرم و روان می توانند به راحتی تمام کار های ارتباطی خود مثل اتصال پی سی به آندروید و کنترل آن یا بالعکس را بسیار راحت انجام دهند.

این برنامه چنان طراحی گردیده است که کاربر وقتی می خواهد سیستم عامل آندروید را در آن اجرا نماید ، گونه ای به نظر برسد که فرد احساس نماید با خود گوشی فعالیت می کند. یعنی شما با داشتن این برنامه می توانید تمام کارهای آندرویدی و اجرای قوی ترین بازی ها را در آن انجام دهید.

همانطور که در بالا هم ذکر گردید یکی از قابلیت های کاربردی این اپیکیشن آن است که شما می توانید از آن به عنوان یک ریموت دسکتاپ استفاده نمایید. گوشی خود را به کامپیوتر اتصال نموده یا بوسیله اینترنت آن را از راه دود نیز کنترل نمایید. همچنین می توانید عکس این عمل را هم انجام دهید. یعنی گوشی خود را با کامپیوتر کنترل نمایید.

از آنجایی که این برنامه به تازگی توسط گوگل ساخته شده است. فقط از سیستم عامل آندروید پشتیبانی می کند. یعنی برای سیستم عامل های دیگر ساخته نشده است. که در لینک زیر ما این نرم افزار محبوب را برای دانلود شما کاربران عزیز آماده کرده ایم.

لینک دانلود نرم افزار Chrome os 

کلمات کلیدی: آموزش , اتصال دو رایانه به موبایل , آندروید , اجرای آندروید در رایانه , اجرا آندروید , ریموت دسکتاپ

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  اندروید 6 بزودی وارد می شود (ویژگی ها و گوشی های قابل ارتقا به اندروید 6 )

نظرات در مورد : آموزش اتصال رایانه به موبایل و اجرای بازی آندرویدی در رایانه با Chrome OS

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *