پادویش

بررسی Battlecry در E3 2015

بررسی Battlecry در E3 2015

در مطلبی برایتان از اولین نمایش Bethesda در E3 تحت عنوان بررسی Doom درE3 2015 گفتیم که Bethesda مراسم را آغاز کرد وDoom را برای گیمر هایش معرفی نمود. دومین بازی که Bethesda در کنفرانس معرفی کرد ، Battlecry نام داشت .

بررسی Battlecry در E3 2015

با معرفی این بازی توضیحاتی در مورد نسخه ی بتای آن داده شد که از این قرار گیمر ها میتوانند همین الان برای بازی کردن نسخه ی بتا در سایت بازی ثبت نام کنند. این بازی زمانی را نشان میدهد که اتفاقاتی پس از آخرالزمان در زمین رخ میدهد. موضوع اصلی از این قرار است که بعد از رخ دادن جنگی خونین به دلیل قانونی که سلاح های گرم را منع میکند، تمام مشکلات و درگیری های رخ داده به واسطه گروه های خبره و حرفه ای در مطقه هایی که جنگ در حال رخ دادن است حل و فصل میشود.

بررسی Battlecry در E3 2015

بازی محبوب Battlecry برای اولین بار با نسخه یک خود در سال 2012 به بازار آمد. گیمر ابتدا با صحنه ای مواجح میشود که در ان باید  گروه خود را مشخص کرده و سپس به ادامه بازی بپردازد.در این بازی گیمر ها به واسطه بالا رفتن مرحله شان پیشرفت میکنند و بر این اساس میتوانند شخصیت خود را پیشرفت دهند و آن را در بازی ارتقا بخشند.بازی به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شده که به ازای سطح شما در بازی به شما قابلیت های افزوده میشود.این بازی دو گروه اصلی را داراست که با ادامه دادن بازی به اضافه خواهد شد. این بازی در سال 2015 برای PC و همچنین کنسول های X BOX ONE و PS 4 عرضه خواهد شد.


بحث پیرامون این موضوع : انجمن اپلیکیشن | بحث و بررسی

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بررسی Battlecry در E3 2015

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *