خودرو یاب : چگونه با گوگل می توان خودرو پارک کرده خود را یافت؟

شاید شما یکی از بهترین گوشیهای موبایل بازار (مقایسه گوشی های موبایل) را داشته باشید که پر از امکانات جورواجور هستند و بخواید از گوشیتون تو هر کاری استفاده کنید حتی تو پارک کردن ماشینتون!! به این تکنولوژی گوگل خودرو یاب میشه گفت !

اره درست شنیدید پارک کردن ماشین

یکی از آزاردهنده ترین کارها برای دارندگان ماشین، پارک کردن آن است. در ابتدا لازم است که مکانی را برای پارک کردن پیدا کنید، که در در شهرهای بزرگ و یا مناطق حساس بسیار دشوار است. وقتی که در نهایت مکانی را پیدا کردید، خارج شدن از آن نیز خیلی دشوار است! وای، شما فراموش کردین که کجا ماشینتونو پارک کردین. حال شما آماده این که به خونه برگردید، اما اصلاً به خاطر نمی اورید که ماشینتونو کجا پارک کردین.

تعداد زیادی از برنامه های اندروید وجود دارندکه به پیدا شدن ماشینتون در پارکینگ ها کمک می کند، اما خیلی از انها نیازمند این هستند که مکان خودرو خود را قبل از خارج شدن از آن تعیین کنید. اگر شما فراموش کرده باشین که مکانی که پارک کرده اید را در گوشی علامت گذاری کنید، احتمالاً استفاده از آن برنامه را هم درست به خاطر نمی آورید. چه خوب می شد اگر یک روش خودکار جهت انجام این کار بدون هرگونه تلاش وجود می داشت؟ جدیدترین اخبار اینجاست، و شما می توانید به راحتی این برنامه را نصب کنید.

آیا می دانید که برنامه های کاربردی گوگلی که تا قبل از این از آن استفاده می کردین، می تواند شامل داده پارک نیز باشد؟ این برنامه از سنسورهای وسیله شما جهت تعیین نقطه ای که ماشین خود را ترک کرده اید، استفاده می کند. هنگامی که گوگل متوجه شد که شما ماشین خود را ترک کرده اید، مکان شما، زمان پارک کردن خودرو، را ثبت و مکان را بر روی نقشه علامت گذاری می کند و آن را به  Google Now stream گوشی شما اضافه می کند. تمامی این موارد در یک کارت مانند آنچه در بالا نشان داده شده است، نمایش داده می شود.

چگونه می توانیم این سرویس را فعال کنیم؟

ANDROID-PARK-CAR.JPG

تمام کاری که شما انجام میدهید این است که مطمئن شوید که برنامه بر روی رانندگی، به عنوان اصلی ترین روش حمل و نقل شما تنظیم شده است. ابتدا گوگل را باز کنید، نشانگر را بر روی تمام مسیر انتخاب کنید، و آیکون Wand را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید  سونی اکسپریا 8 لایت در ژاپن رونمایی شد؛ قیمت به همراه مشخصات.

به قسمت Customize > Everything else > “How do you usually get around بروید ،  گزینه Driving را انتخاب کنید.

آیا می توانم زمانی که کارت پارک را مشاهده کرده ام، انتخاب کنم؟

مانند تمامی کارت های گوگل، گزینه های اضافی دیگری نیز وجود دارد. این مراحل را جهت سفارشی کردن کارت پارک خود طی کنید ، هنگامی که یک مکان پارک در Google Now مشاهده شد، گزینه Menu را در کارت انتخاب کنید.

2- به سوال در مورد هنگامی که کارت را مشاهده کرده اید، پاسخ دهید.

android-park-car-2

چگونه می توانیم کارت های پارک را خاموش کنیم؟

اگر احساس کردید که کارت های مکان پارک به خوبی کار نمی کند، یا بنا به هر دلیلی به آن احتیاج ندارین، می توانید به این صورت آن را خاموش کنید:

هنگامی که کارت مکان پارکینگ در Google Now ظاهر شد،آیکن منو را در کارت فشار دهید.

گزینه NO را هنگامی که از شما خواسته می شود که دریافت یادآوری را در مورد محل انتخاب پارکینگ انتخاب کنید را فشار دهید. خوب نظر شما در مورد خودرو یاب گوگل چی هست ؟ حتما نظرتون رو در مورد این خدمات گوگل با ما در میان بگذارید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : خودرو یاب : چگونه با گوگل می توان خودرو پارک کرده خود را یافت؟

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. اصلا قابل درک نیست… متن توضیح خوب تفهیم نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی افتضاح :((( دوست داشتم کامل دربارش اطلاعات کسب کنم :/