پادویش

پخش زنده شبکه یک

شبکه یک

پخش زنده شبکه یک : تلویزیون یکی از اصلی ترین رسانه های است که اهمیت تاثیرگذاری آن را در جوامع نمی توان نادیده گرفت تا جایی که برای بسیاری از مسائل و همچنین فرهنگ سازی ها از این رسانه استفاده می شود.

فرادرس

شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران که با عنوان کانال یک یا شبکه یک نیز شناخته می شود ، به عنوان یکی از شبکه های تلویزیونی دولتی ایرانی می باشد که مدیریت آن در مجموعه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران است.

پخش زنده شبکه 1

شروع فعالیت شبکه یک از سال 1337 بوده است که فعالیت این شبکه در آن زمان به عنوان قسمتی از رادیو تلویزیون ملی ایران بود. شبکه یک در زمینه ی سیاسی اجتماعی فعالیت می کند ولی می توانیم اینگونه بگوییم که یکی از اصلی ترین فعالیت های شبکه یک ، در رابطه با بخش های خبری می باشد که مخاطبان زیادی را به تماشای تلویزیون می نشاند.

از شبکه یک برنامه های مهمی پخش شده است که می توانیم به مواردی مثل مختارنامه، پایتخت، خواب و بیدار، میکائیل ، هزاردستان، آینه عبرت، زیرتیغ ،شوق پرواز ،سایه همسایه ،ورزش و مردم ، پشت بام تهران و … اشاره کرد.

خوشبختانه این امکان فراهم شده است تا مخاطبانی که نمی توانند به صورت مستقیم از تلویزیون به تماشای شبکه یک بنشینند، از طریق وب شبکه یک را تماشا کنند. در ادامه این پست 2 لینک را مشاهده می کنید که شما با کلیک بر روی آنها امکان مشاهده پخش زنده شبکه یک را داشته اید.

پخش زنده شبکه یک : http://tv1.ir/portal/viewpage/1765

در صورتی که موفق نشده اید از طریق لینک فوق شبکه یک را به صورت زنده تماشا کنید می توانید از لینک زیر نیز استفاده نمایید.

پخش زنده شبکه 1 : http://www3.live.irib.ir/?channel=tv1

همانطور که اشاره کرده ایم تلویزیون در فرهنگ سازی در جوامع مختلف و در بین مردم نقش مهمی داشته است؛لذا فعالیت و نحوه ی کارکرد آنها بسیار مهم می باشد.

مقالات مرتبط :

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : پخش زنده شبکه یک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *