تصاویر زیبای زیر دریا از نگاه زوم تک

ماهی خشن اما زیبای Decorated Warbonnet

تصاویر زیبای زیر دریا از نگاه زوم تک : دنیای زیر آب دنیای زیبا و فوق العاده برای انسان است ، زیبایی های شگفت انگیز برای لذت از مشاهده مخلوقات خداوند مهربان ، در این پست زیبایی های زیر دریا ها رو برای شما نشان خواهیم داد امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. برای مشاهده این تصاویر با ما باشید.

شقایق دریایی

شقایق دریایی

فکر میکنید تنها روی زمین گل های شقایق هست؟ امروز تصویری رو از یه شقایق دریایی برای شما عزیزان معرفی میکنیم ، تصویری زیبا از شقایق دریایی ، زیبایی های زیر دریا در این پست مطمئنا شما را به هیجان وا خواهد داشت. راستی حتما نظرتون رو در مورد این زیبایی ها در قسمت نظرات بگید ، که آیا این تصاویر مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته یا نه؟

این شقایق های دریایی از لارو هایی در اطرافش تشکیل شده است ، و یک مادر در وسط آنها تمامی فرزندانش را در دور خود جمع کرده است. این تصاویر از آبهای اطراف کانادا گرفته شده است.

ماهی خشن اما زیبای  Decorated Warbonnet

ماهی خشن اما زیبای  Decorated Warbonnet

دومین تصویر از زیر دریا ها تصویری از یک ماهی بسیار زیبا و عجیب و غریب است ، این تصویر از آلاسکا گرفته شده است ، این ماهی عجیب و غریب معمولا در داخل حفره ها سنگی می ماند و اطراف خانه اش را از زیبایی های متفاوت می آراید .

اختاپوس هشت پای اقیانوس آرام

اختاپوس

یکی از خشن ترین قیافه های این اقیانوس متعلق به این اختاپوس است ، فکر کنم همه شما ویژگی های وحشت ناک این اختاپوس رو در کارتون های دوران کودکی یا مستند های تلویزیونی مشاهده کرده باشید. اختاپوسی را که در تصویر مشاهده میکنید از جنس ماده است و بیش از 2240 فجان مکش را داراست! گفتنی است اختاپوس تعداد فنجانهای مکشش از 100 تا کمتر است! آخه چرا !!!!!! این حیوان وحشت ناک وزنی حدود 50 پوند را دارست  یعنی چیزی حدود 22 کیلو گرم ، یکمی با این وزنش چندش آورم هست blush.

عروس دریایی

عروس دریایی

این حیوان یکی از زیباترین های دنیای زیر آب است ، اغلب شما ها فکر کنم زیبایی این حیوان دریایی رو تایید کنید ،  به نظر من که یکی از زیباترین هاست. این حسوان عجیب به کمک شاخک ها و پر های خود طعمه را گرفته به داخل دهان خود می برد. برخی از گونه های این حیوان ها سمی هم هستند.

بیشتر بخوانید  جذابترین عکس های دنیا از نگاه زوم تک

 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : تصاویر زیبای زیر دریا از نگاه زوم تک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *