بلک بری در حال ساخت گوشی 5G با صفحه کلید فیزیکی

بلک بری در حال ساخت گوشی 5G با صفحه کلید فیزیکی

شرکت بلک بری اگرچه مدتی است از صنعت تلفن هوشمند فاصله گرفته اما محصولاتی دارد که در آینده از آن معرفی کند و یکی از این مدل ها گوشی 5جی با صفحه کلید فیزیکی یا همان کورتی است.

در اوت سال گذشته ، بلک بری اعلام کرد که با OnwardMobility همکاری می کند و طی آن یک تلفن هوشمند 5G با صفحه کلید فیزیکی سنتی بلک بری عرضه می کند. تقریباً یک سال از اعلامیه می گذرد و اگر آن را کاملاً فراموش کرده اید ، نمی توانیم بگوییم شما را سرزنش می کنیم.

با این حال ، به نظر می رسد این پروژه هنوز بسیار زنده و سالم است. در حالی که ما هنوز هیچ ایده ای برای راه اندازی این تلفن نداریم ، که قبلاً برای سال 2021 برنامه ریزی شده بود ، OnwardMobility از آن زمان یک صفحه پیش از تعهد راه اندازی کرده است که اساساً یک لیست انتظار آنلاین است و هنگامی که اطلاعات بیشتری در مورد تلفن در دسترس باشد ، کاربران را مطلع می کند.

در حال حاضر هیچ چیز در مورد این گوشی مشخص نیست مگر اینکه 5G داشته باشد. مدتی است که بلک بری گوشی جدیدی تولید نکرده است. این شرکت چند سال پیش تولید تلفن های خود را متوقف کرده بود ، اما بعداً با TCL همکاری کرد ، اما این مشارکت در اوایل سال گذشته به پایان رسید.

جالب است که BlackBerry هنوز به ساخت گوشی علاقه دارد ، مخصوصاً آنهایی که امروزه دارای صفحه کلید فیزیکی هستند و صفحه نمایش لمسی کاملاً عادی شده است ، اما چه کسی می داند ، شاید چیزی در مورد این گوشی وجود داشته باشد که می تواند باعث جلب توجه ما شود. فقط باید منتظر ماند و دید.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  نگاهی کوتاه به کمپانی بلک بری در سال 2013

نظرات در مورد : بلک بری در حال ساخت گوشی 5G با صفحه کلید فیزیکی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *