بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی : همه ی افرادی که می خواهند وب سایتی داشته باشند، همیشه به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایت هستند که البته آن ها تلاش می کنند تا شرکت یا طراحی را انتخاب کنند که بتواند آن ها را به خواسته هایشان نزدیک کند. در واقع داشتن یک وب سایت کار فانتزی نیست بلکه یک منبعی برای درآمد است که سبب می شود شما محصولات و خدمات خود را به دیگران در هر جای دنیا معرفی نمایید.

پیش از اینکه بخواهید شرکتی را انتخاب کنید باید هدفتان را از طراحی سایت مشخص نمایید که اگر شما بخواهید یک سایت فروشگاهی داشته باشید قطعا هدف شما مشخص است چرا که در ازای فروش محصولات خود به مشتریان،درآمد کسب می نمایید.

انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت

همانطور که اشاره کرده ایم برای اینکه بتوانید بهترین شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنید باید انگیزه و معیارتان از راه اندازی وب سایت به صورت کاملا مشخص شده باشد تا انتخاب درستی را داشته باشید. هیچ وقت نمی توان گفت که یک شرکت به عنوان بهترین ها می باشد چون این شما هستید که با هدفی که دارید در انتخاب شرکت طراحی سایت ،فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرید.

عموما همیشه افرادی که میخواهند یک شرکت طراحی سایت را پیدا کنند به سراغ گوگل می روند و با اعتمادکردن به گوگل با توجه به نتایجی که برایشان نشان داده می شود،تصمیم گیری می کنند. البته تکیه کردن تنها بر این مورد می تواند به عنوان بدترین حالت برای انتخاب شرکت طراحی سایت باشد. شرکت های طراحی وب سایت با توجه به توانایی های که دارند در رتبه بندی موتورهای جستجو قرار نگرفته اند بلکه تنها نتایجی توسط گوگل به شما نشان داده می شود که از نظر گوگل بیشتر در خصوص طراحی سایت می باشد. به این معنی که هرگز گوگل برای سنجش ،کیفیت خدمات طراحی سایت را مورد ارزیابی قرار نمیدهد و این شما هستید که باید از بین شرکت های مختلف طراحی وب سایت یکی را انتخاب نمایید.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

کیفیت وب سایت شرکت

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی : زمانی شما قصد انتخاب یک شرکت را داشته اید باید به وب سایت خود شرکت دقت نمایید چون آن ها تمام توانایی شان را برای وب سایت خودشان به کار می گیرند. در صورتی که وب سایت خود شرکت آشفتگی های زیادی داشته باشد به این معنی که کیفیت وب سایتی را که به شما تحویل میدهد نیز می تواند در همین حد باشد. اولین نمونه ی کاری که یک شرکت می تواند از خود نشان بدهد، وب سایت خود شرکت است.

حتما به این سوال ها پاسخ بدهید و سپس انتخاب خود را قطعی کنید:

  1. آیا وب سایت شرکت انتخاب شده، دارای گرافیک قوی، کارآمد و خلاقانه است؟
  2. آیا میتوان به مطالب نوشته شده در وب سایت به راحتی دسترسی داشت؟
  3. آیا گزینه های وجود داشته در وب سایت شما را با سردرگمی روبرو نمی کنند؟
  4. اگر وب سایت شما سایت فروشگاهی است آیا اطلاعاتی در وب سایت شرکت وجود دارد که به شما اطلاعات کافی و کاملی را ارائه بدهد؟

راه اندازی وب سایت فروشگاهی

به بخش فروش شرکت دقت کنید

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی : وقتی شما با یک شرکت تماس می گیرید و خواسته هایتان را مطرح می نمایید باید شرکت مورد نظر دارای کارشناسانی باشد که بتوانند در زمینه پروژه شما بهترین مشاوره ها و اطلاعات را در اختیارتان قرار بدهند. در واقع می توان گفت تسلط و دانشی که کارشناسان فروش یک شرکت دارند میتواند نمادی از تسلط و دانش شرکت طراحی سایت باشد.

بیشتر بخوانید  فریم ورک (Framework) چیست ؟

شما میتواند با توجه به نیازهای که دارید و همچنین مشاوره ها و راهنمایی های شرکت مورد نظر ،بهترین تصمیم را در خصوص انتخاب و امکانات مورد نیازتان داشته باشید. به صورت خلاصه کارشناسان فروش یک شرکت طراحی باید بتوانند به تمامی سوال های مشتریان خود به خوبی پاسخ دهند و اصلا در این مورد عجله ی و بی حوصلگی را لحاظ نکنند.

از نمونه کارهای شرکت بازدید کنید

شرکتی می تواند بهترین نتیجه را به شما بدهد که صاحب تجربه باشد و همچنین در این عرصه فعالیت های زیادی را انجام داده باشد. مثلا اگر شما میخواهید یک طراحی سایت فروشگاهی انجام بدهید بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید که حداقل در سابقه کاری خود چنین وب سایتهای را به مشتریان ارائه داده باشد.

اگر در این خصوص تجربه ی کافی نداشته باشد برای شما به عنوان یک ریسک به شمار می آید. بهترین کار این است که شما نمونه کارهای شرکت را به خوبی ببنید و سپس کیفیت نمونه ها را با چیزی که شما در نظر تان است مورد مقایسه قرار بدهید و در نهایت با ارزیابی و سنجش این موارد انتخاب شرکت را انجام بدهید.

گسترس وب سایت چقدر برای شما مهم است؟

آیا شما می خواهید یک وب سایت فقط داشته باشید که ادرس آن را به هر مشتری بدهید و جز یک بازدید ساده کاری دیگری مد نظرتان نیست یا اینکه می خواهید گسترس وب سایت را در پیش بگیرید؟

اگر میخواهید یک وب سایت فروشگاهی برای شما راه اندازی کنند،شاید نیاز باشد که چندین ماه بعد وب سایت شما گسترش داشته باشد یعنی درگاه های جدید به آن اضافه شود یا اینکه در خصوص خرید مقایسه ی را برای مشتریان انجام بدهد. ایا شرکتی که انتخاب کرده اید می تواند در آینده راهکارهای اساسی در خصوص گسترش وب سایت را به شما بدهد و همچنین قابلیت های جدید به آن اضافه کند یا اینکه فقط یک وب سایت را بدون در نظر گرفتن سئو و رتبه به شما تحویل داده و بعدا نمی تواند پشتیبان خوبی برایتان باشد.

مدیریت وب سایت

مدیریت سایت بسیار مهم است

پس از اینکه وب سایت شما طراحی شد و راه اندازی گردید، پشتیبانی و نگهداری سایت و همچنین مدیریت آن بسیار مهم است. باید وب سایت طراحی شده از نظر محیط مدیریت وب سایت به نوعی باشد که هر فردی با آشنایی کمی که با سایت داشته بتواند آن را مدیریت کند و دچار سردرگمی نشود.

معمولا برای افرادی که قصد راه اندازی وب سایت را برای خودشان دارند، مدیریت مطالب آن و بروزرسانی های بعدی سایت بسیار مهم و حیاتی است مخصوصا اگر هدف راه اندازی وب سایت فروشگاهی باشد که نیاز است به صورت مداوم بررسی اطلاعات و مدیریت صورت بگیرد و خریدها کنترل شوند.

علاوه بر آنچه ذکر شده اند قیمت بسیار مهم است؛همیشه قیمتی که پیشنهاد می شود باید با کیفیت که قرار است به شما داده شود مطابقت داشته باشد.

معرفی یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت فروشگاهی :

شرکت طراحی سایت اینتن یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در ایران به شمار می رود ، طراحی سایت اینتن با ارائه بهترین راهکار ها برای طراحی وب سایت، امکانات پیشرفته در حوزه طراحی سایت شرکتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد برای اطلاع از شرایط طراحی سایت می توانید به وب سایت www.inten.asia مراجعه نمایید.

لینک مرتبط: 

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *