پادویش

باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها

بازشدن اتوماتیک کانال ها و گروه ها در تلگرام

باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها : تلگرام به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های پیام رسان است که هم در نسخه های موبایل و ویندوز قابل اجرا می باشد. اگر شما از کاربران تلگرام باشید ، قطعا شما هم با این مشکل روبرو شده اید که در تلگرام به صورت اتوماتیک کانال های برای ما باز می شوند یا تبلیغات مزاحمی را مشاهده می کنید.راستی اگر به دنبال مقالات آموزشی حوزه تلگرام هستید میتوانید به بخش آموزش تلگرام ما دیدن کنید.

باز شدن خودکار تلگرام در گوشی

طبیعی است که وقتی اپلیکیشنی بین کاربران محبوب شود ، برخی از افراد به روش های مختلفی از آن سواستفاده کنند مخصوصا زمانی که در کشوری در بسیاری از کسب و کارها و جذب مشتریان از آن استفاده شود. جالب است این مشکل خیلی ساده وارد گوشی شما می شود و همین گونه ساده نیز می تواندبرطرف گردد. وقتی شما اپلیکیشن های نامعتبر و تبلیغاتی را در گوشیتان نصب کنید این مشکل برایتان رخ می دهد. اگر می خواهید این مشکل را رفع کنید کافی ست این گونه برنامه ها را درگوشیتان حذف کنید تا پیام عضویت را در کانال های مزاحم مشاهده نکنید.

 


مقاله مرتبط : چگونه کانال تلگرام را بلاک کنیم؟


 

تبلیغ های مزاحم در کانال ها

شاید اولین سوالی که در ذهن شما ایجاد شود این باشد که چگونه می توانید اپلیکیشن های مخرب را پیدا کنید با وجود اینکه شما اپ های زیادی را در گوشیتان نصب کرده اید ولی پیدا کردن آنها بسیار ساده است.

اپلکیشنی که شما آن را در گوشیتان نصب نموده اید حتما از یک منبع نامعتبر بوده است چرا که اپ های موجود در گوگل پلی از اعتبار کافی برخوردار هستند. البته فراموش نکنید گاهی توسعه دهنده اپلکیشن وقتی ایرانی باشد و زبان آن نیز فارسی باشد این مشکل به وجود می آید چون تلگرام و بیشترین میزان سودجویی متاسفانه در ایران بالا است.

تنظیماتی نیز در تلگرام وجود وجود دارد که باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها مرتبط است و می توانید آنها را برای پیشگیری از چنین مشکلی ، انجام بدهید.

آیا مقاله باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد این مقاله هستیم.

 


مقاله مرتبط :

نصب تلگرام

جلوگیری از دعوت به کانال در تلگرام


 

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : باز شدن خودکار تلگرام در گوشی اندروید و تبلیغات مزاحم کانال ها

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *