آنتی ویروس پادویش

آیفون 7 به لطف مودم اینتل سرعت دانلود 450 مگابایت در ثانیه را خواهد داشت

همکاری اینتل و اپل

گزارش جدیدی منتشر شده است که ادعا می کند شرکت اینتل وظیفه ی تامین 30 الی 40 درصد از مودم های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را بر عهده گرقته است،نویسنده ی این گزارش کارشناس و آنالیزور مطرح حوزه ی موبایل و یا سنیری پاجوری می باشد،در این گزارش نویسنده مدعی شده است که اپل برای مودم آیفون های بعدی خود مودم XMM7360 LTE را در نظر گرفته است،این مودم قادر است تا سرعت دانلودی معادل 450 مگابایت در ثانیه و سرعت آپلودی معادل 100 مگابایت در ثانیه را برای کاربر مهیا نماید.

در حال حاضر اپل برای مودم های آیفون های 6 اس و 6 اس پلاس از مودمهای مدل MDM9635 شرکت کوالکام استفاده می کند که می تواند حد اکثر سرعت دانلود 300 مگابایت در ثانیه و نیز حداکثر سرعت آپلود 50 مگابایت در ثانیه را به نمایش بگذارد،گفتنی است که با توجه به میزان فروش آیفونها اگر این شرکت به جای کوالکام از اینتل برای تامین مودم های آیفون بعدی استفاده نماید این مسئله کاهش درامد چند میلیون دلاری را برای کوالکام رقم خواهد زد.

علاوه بر این در قسمت دیگری از گزارش آمده است که شرکت اپل قصد دارد تا با شرکت اینتل در حوزه ی ساخت پردازنده ها هم همکاری نماید،به طور دقیق گفته نشده است که اپل می خواهد ساخت کدام سری از پردازنده هایش را به اینتل بسپارد.

همانطور که قبلا در مطلبی برایتان گفتیم شرکت اپل هم اکنون تمام پردازنده های آیفون 7 و یا A10 را از شرکت تایوانی TSMC تامین می کند.

البته باید این نکته را هم در نظر بگیریم که شرکت اپل یکی از معدود شرکت هایی است که می تواند به هنگام عرضه ی محصولاتش اطلاعاتی را به کاربران بدهد که تا قبل از عرضه ی محصول هیچکس حتی فکر آن را هم نمی کرد و برای اطمینان از شایعات تنها می توان تا WWDC بعدی صبر کرد.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : آیفون 7 به لطف مودم اینتل سرعت دانلود 450 مگابایت در ثانیه را خواهد داشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *