آنتی ویروس پادویش

تصاویری جدید از اچ تی سی A9 منتشر شد ؛ یک آیفون 6 جدید !؟

تصاویری جدید از اچ تی سی A9 منتشر شد ؛ یک آیفون 6 جدید !؟

اچ تی سی چند مدتی هست که بر روی گوشی جدیدی تمرکز کرده. با گذشت چندین ماه از اولین شایعه از اچ تی وان A9 ، اکنون به رونمایی آن بسیار نزدیک شده ایم. اما وقتی که به تصاویر این گوشی نگاه میکنیم به نظر میرسد که قبلا هم چنین گوشی عرضه شده است. با توجه به جدیدترین عکس های که از این دستگاه توسط OnLeaks@ منتشر شده این دستگاه در تمامی جوانب مشخص است.

این مجموعه تصاویر مشخص میکند که گوشی جدید اچ تی سی بسیار شبیه با آیفون 6 شرکت اپل طراحی شده است. بدنه ی تماما آلومینیومی که نوار هایی پلاستیکی بر روی بخش قرار گیری آنتن آن گشیده شده ، دوربین بیرون زده و دو درگاه برای سیم کارت و کارت اس دی در کناره های همگی جوانبی هستند که آن را به آیفون اپل همانند میسازد. در پایین بدنه نیز اسپیکر قرار دارد که آن هم بی شباهت به آیفون نیست.

تصاویری جدید از اچ تی سی A9 منتشر شد ؛ یک آیفون 6 جدید !؟اچ تی سی به نظر میرسد که در تولید این گوشی کمی زبان خاص خود را با تغییراتی همراه کرده است. برای مثال اسپیکر هایی که همیشه در جلو قرار داشتند اینبار به پایین انتقال یافته اند و همین موضوع شاید بر روی قدرت همیشگی اسپیکر های اچ تی سی تاثیر منفی داشته باشد.تصاویری جدید از اچ تی سی A9 منتشر شد ؛ یک آیفون 6 جدید !؟

در حال حاضر مشخصات فنی این گوشی شایعه و میباشند و هیچ منبع رسمی نیز آن را تایید نکرده که به همین دلیل از ذکر دوباره آنها خود داری میکنیم. اما چیزی که مشخص است ، این گوشی در تاریخ 28 مهر رسما رونمایی میشود و در آن زمان اطلاعات بیشتری دستگیرمان میشود.

منبع : 9to5mac

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  مروری بر مشکلات اپل در سال 2014

نظرات در مورد : تصاویری جدید از اچ تی سی A9 منتشر شد ؛ یک آیفون 6 جدید !؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *