پادویش

همکاری اپل و بی ام دبیلو در ساخت خودرو

همکاری اپل و بی ام دبیلو در ساخت خودرو

در گذشته شایعاتی وجود داشت بر این اساس که دو شرکت اپل و بی ام دبیلو در حال مذاکره و مشارکت با یکدیگر هستند و با یک یکدیگر در مورد تولید یک خودروی الکتریکی صحب هایی داشته اند. در حال حاضر این شایعات دوباره برگشته اند و شایعاتی بر این اساس دوباره ظاهر شده اند.

همکاری اپل و بی ام دبیلو در ساخت خودرو

این خبر را نشریه کسب کار آلمانی منتشر کرده است و راجب این موضوع گفته اند که اپل علاقه مند به استفاده از بدنه خودروی بی ام دبلیو i3 در خودروی الکتریکی خود میباشد.

بی ام دبلیو و اپل سال گذشته مذاکرات اولیه را سپری کرده اند ، ظاهرا این بحث ها دوباره آغاز شده اند و با توجه به این گزارش ، مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک و سایر مدیران ارشد این شرکت ،به بازدید از کارخانه ی بی ام دبلیو در لایپزیک رفته اند ، کار خانه ای در آلمان که بی ام دبلیو i3 در آن ساخته شده بود.

اپل تعداد زیادی از متخصصانی که درون صنعت خودرو فعالیت دارند را به خدمت گرفته است و میخواهد که برترین افراد بر روی پروژه ی ماشین الکتریکی اش کار کنند. البته انتخاب بهترین ها استراتژی همیشگی این شرکت بوده است. جدید ترین این متخصصان افرادی از داگ بتیس و فیات کرایسلر بوده اند.

به این عنوان ، هنوز چگونگی همکاری این دو شرکت بر روی پروژه ماشین الکتریکی موجود نیست . اما در اسرع وقت که جزئیات بیشتری منتشر شدند ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

منبع : geeky-gadgets

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : همکاری اپل و بی ام دبیلو در ساخت خودرو

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *