روش های جالب برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

” شارژ باتری با اتصال به کامپیوترتان ، احتماال یکی از کند نرین روش ها برای شارژ باتری گوشی شما خواهد بود . “

روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند
روش هایی برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

وقتی باتری گوشی شما کم می شود ، وقت آن می رسد تا آن را به لپ تاپتان متصل کنید ، درست است ؟ ولی این روش با اینکه به شما اجازه استفاده ی همزمان از یک پریز را برای شارژ چندین دستگاه می دهد ، ولی زمان زیادی را هم از شما خواهد گرفت .

1 – از یک پریز مجهز به USB برای اتصال استفاده کنید .

اگر گوشی هوشمند شما دارای یک کابل برای اتصال به خروجی استاندارد AC می باشد ، برای شارژ باتری خود سعی کنید از آن استفاده کنید . این یک موضوع ساده ی ریاضی است : یک پورت USB 2.0 معمولی ، تا 500 میلی آمپر برق می دهد . و یک پریز دیواری AC تقریبا 2 برابر آن و در حدود 900 تا 1000 میلی آمپر برق در اختیار می گذارد . پس واضح است که اگر از پریزی مجهز به پورت USB استفاده کنید ، شما در حدود 2100 میلی آمپر سریع تر می توانید باتری خود را شارژ کنید .

2 – یک پورت USB 3.0 را انتخاب کنید .

در حال حاضر برای انتقال سریع تر داده ها ، پورت USB 3.0 شناخته شده است که می توانید انرژی را با سرعت بیشتر و قدرت مند تری ( 900 میلی آمپر ) نسبت به شارژر های دیواری استاندارد AC تامین کند .

3 – از طریق دستگاه های بزرگتر شارژ کنید .

در قدیم ، لپ تاپ ها دارای باتری بزرگتری بودند و کامپیوتر های رومیزی هم از برق بیشتری نسبت به لپ تاپ ها استفاده می کردند . بنابراین اگر شما می خواهید از طریق اتصال به لپ تاپ یا کامپیوتر گوشی خود را شارژ کنید ، این نکته را به خاطر داشته باشید که شارژ با دستگاه های بزرگتر ، سریع تر صورت می گیرد .

4 – از شارژ ماشین استفاده کنید . اگر از شارژ ماشین در حال حرکت استفاده کنید ، باتری گوشی شما دو برابر سریع تر شارژ خواهد شد .

5 – از شارژر های رومیزی برای موبایل استفاده کنید .

یک شارژر رومیزی به اندازه شارژر دیواری سریع نیست ولی حدود 5/1 برابر سریع تر اتصال مستقیم گوشی به پورت USB 2.0 لپ تاپ ، باتری را شارژ خواهد کرد . مفید بود؟

بیشتر بخوانید  HydroBee وسایل شما را با آب شارژ می کند !

 منبع : زوم تک

1/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : روش های جالب برای شارژ سریع گوشی های هوشمند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *