پادویش

مدل بهبود یافته ای از پلی استیشن 4 در راه است ؟

مدل بهبود یافته ای از پلی استیشن 4 در راه است ؟

سونی از بهترین کنسول های بازی را ارائه میکند و با اینکه رقیب سر سختی همچون ایکس باکس مایکروسافت دارد اما میتوان گفت که تقریبا ایکس باکس را شکست داده است که طبق گفته بسیاری از منتقدان کنسول پلی استیشن 4 بهترین کنسول حال حاضر میباشد. اما همیشه نسخه ی بهتری هم وجود دارد و مطمئنا بعد از پلی استیشن 4 کنسول دیگری هم وجود خواهد داشت.

از همین رو وبسایت ۴Gamer مصاحبه ای را منتشر کرده است که  شایعات جدیدی افشا میگردد. طی این مصاحبه از نائب رئیس بخش سرگرمی کمپانی سونی که ماسایاسو ایتو میباشد، سوال شده است که آیا ممکن است نسخه ی جدیدی از پلی استیشن 4 ارائه شود و در آن شاهد بهبود عملکرد باشیم یا خیر.

ماسایاسو ایتو، در همان ابندا مشخص کرد که هیچ برنامه ای برای اعلام رسمی وجود ندارد. و همچنین مشخص کرد که از هنگام عرضه ی کنسول پلی استیشن سری 4 ، ساختار X86 رشد کرده است و با این موضوع امکان بهبود عملکرد برای این کنسول وجود دارد.با این وجود ایتو ذکر نمود که سوال اصلی اینجاست؛ آیا افزایش عملمکرد لازم است یا خیر.

ساختار و مدل طراحی کنسول قبلی یعنی پلی استیسشن 3 به نوعی بود که افزایش عملکرد و بهبود دادن آن با توجه به فضای موجود در هارد امری غیرممکن به حساب میامد. اما در کنسول جدید این اتفاق به گونه ای رخ میدهد که با توجه به ساختار X86 که کنسول پلی استیشن 4 از آن بهره میبرد؛ امکان افزایش عملکرد و بهبود آن امری شدنی است است و ایجاد برخی پیشرفت ها ممکن میباشد.

در گفته های وی ، مشخص است که ارائه دو نسخه از پلی استیشن 4 با عملکرد بهتر کاری دور از ذهن نیست؛ اما با توجه گفته های ایتو این کار در برنامه های سونی قرار ندارد و به این معنا نیست که در آینده شاهد چنین چیزی خواهیم بود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: dualshockers

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  با تصاویر رندر گوشی سونی Xperia Ace 3 همراه باشید

نظرات در مورد : مدل بهبود یافته ای از پلی استیشن 4 در راه است ؟

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *