آنتی ویروس پادویش

جذابترین تصاویر این هفته

Smog Shield

امروز جذابترین تصاویر هفته گذشته در دنیای اینترنت رو برای شما عزیزان نشان خواهیم داد ، این تصاویر توسط مجله اینترنتی popsci انتخاب شده است ، امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

مورچه های ژله ای

مورچه های ژله ای
مورچه های ژله ای

در این تصویر مورچه های ژله ای رو مشاهده می کنید که براساس غذایی که می خورند رنگ بدنشون تغییر پیدا می کند ، این تصویر یکی از جالبترین تصاویر هفته گذشته در بین کاربران اینترنت انتخاب شده است. نظر شما در مورد این تصویر چی هست؟

حلزونی با بدن شفاف

حلزون شفاف
حلزون شفاف

دومین تصویر جالب این فته یک حلزون با بدن شفاف است ، این حیوان یکی از عجیب ترین و جالب ترین موجودات روی زمین است ، تصاویر این هفته قدرت خالق قدرتمند زمین و جهان رو برای شما به تصویر می کشد. اندازه این حلزون بسیار کوچک است و حدود 1 میلی متر یک حیوان خارق العاده ؛ نظر شما در مورد این حیوان دوست داشتنی چی هست؟

پرچین اژدها

پرچین اژدها
پرچین اژدها

انسان هم ذره ای از قدرت خداوند زیبا را در وجود خود دارد ، در تصویر مشاهده می کنید که یک هنرمند با قیچی خود بر روی سبزه ها یک آزدهای زیبا طراحی کرده است ؛ زیبا نیست؟

فرودیت

فرودیت
فرودیت

این سنگ های قیمتی هم چهارمین تصویر جالب و زیبای این هفته در دنیای اینترنت است . جالب هست؟

زمین

کره زمین
کره زمین

این تصویر توسط ماهواره های ناسا گرفته شده است ، کره زمین از این تصویر بسیار زیبا و متفاوت به نظر می رسد نظر شما در مورد این تصویر چی هست ، زمینی که در زیر پای شما است هم اکنون در جلوی چشمان شما خودنمایی می کند ، توجه شما رو توانسته به خودش جلب کند؟

ابزاری برای کمک به حیوانات کوچک و دوست داشتنی

Screen-shot-2014
Screen-shot-2014

در تصویر بالا بز سپیدی رو مشاهده می کنید که پاهای عقبش فلج است ، افراد یک باغ وحش برای کمک به این حیوان ابزاری را ساخته اند تا بتواند راه رود ، با این کار بز کوچک از راه رفتن محروم نمیشود. ساختار ایجاد شده برای کمک به این بز ایده ای جالب بود ، فکر کنم علت انتخاب تصویر ششم برای تصاویر جذاب این هفته همین بوده است.

جالب ترین ساختار معماری جهان

 Smog Shield
Smog Shield

در تصویر بالا جالب ترین و زیبا ترین ساختار معماری را مشاهده می کنید ، نام این طرح  Smog Shield  است ، طراحان این طرح جالب خواسته اند با برج پیزای ایتالیا رقابت کنند به نظر شما در هدفشان موفق شده اند؟

دیوار مه

دیوار مه
دیوار مه

به نظر من جذابترین تصویر این هفته دیوار مه است که توسط یک عکاس حرفه ای شکار شده است ، این دیوار عظیم مه در دریاچه میشیگان شکار شده است ، گویا یک عکاس به همراه پسرش در هنگام ماهیگیری این تصویر جالب رو شکار کردند.

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : جذابترین تصاویر این هفته

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. حلزونی که در عکس مشاهده میکنید یکی از جانداران تازه کشف شده ی یک سال اخیر میباشد این حلزون در قعر غاری پیدا شده که هیچ نوری به ان نمیرسد و این باعث شده که پوسته اهکی این جاندار قادر به تولید رنگدانه نباشد و درنتیجه پوسته شفاف پیدا کرده است و تفاوت خاصی با هم جنس کدر خود ندارد.(صرفاجهت اطلاع)