بررسی کامل اپلیکیشن بازدیدگیر ادبین

اپلیکیشن ادبین

ادبین، یکی از جدیدترین اپلیکیشن های منتشر شده توسط شرکت اندرومدا می باشد، که تقریبا با استفاده از آن، می توانید بازدید های صفحات مختلف خود را بالا ببرید.

صفحاتی که در این اپلیکیشن می توانید قرار دهید برای بازدید خوردن، صفحات اینستاگرام، تلگرام، وب سایت، وبلاگ و… می باشد!

حالا به چند نکته درمورد این اپلیکیشن می پردازیم. اول اینکه، چگونه این اپلیکیشن برای شما بازدید جمع می کند؟! خب مسلم می باشد که شما برای دریافت بازدید توسط اپلیکیشن، باید کاری برای آن انجام دهید. برای سفارش بازدید در داخل اپلیکیشن، نیاز به سکه دارید. حالا روش های مختلفی برای جمع آوری سکه می توانید انجام دهید.

روش اول برای جمع آوری سکه در این اپلیکیشن، روش بازدید صفحات می باشد. شما با کلیک بر روی دریافت سکه با بازدید صفحه، می توانید از صفحات مختلفی که اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد، بازدید کنید و سکه جمع کنید. شما به ازای هر یک صفحه ای که مشاهده می کنید، یک سکه دریافت می کنید.

روش دوم برای دریافت سکه، خرید است! شما با پرداخت مبالغ مختلف، می توانید تعداد سکه های مورد نظر خود را سفارش دهید. تقریبا، تمام کاربران روش اول را برای جمع آوری سکه انتخاب می کنند چون روش بدون هزینه ای می باشد.

برای اینکه بتوانید حداقل 25 عدد بازدید سفارش دهید، باید 50 عدد سکه داشته باشید! یعنی اگر بخواهید با استفاده از روش اول، سکه جمع آوری کنید، باید حدود 50 صفحه را مشاهده کنید! سپس، پس از آنکه بازدید دلخواه خود را سفارش می دهید، حدود چند دقیقه پس از سفارش، بازدید ها انجام می شوند. البته نکته ای که شاید برای برخی از کاربران خوب باشد، این است که مشکلاتی در محاسبات اپلیکیشن وجود دارد، به طور مثال، اگر شما 25 عدد بازدید سفارش دهید، ممکن است بجای 25 عدد، حدود 60 عدد بازدید برای شما انجام دهد! که خب این یک مشکلی برای اپلیکیشن می باشد اما برای بسیاری از کاربران، این مشکل، یک ویژگی مثبت می تواند باشد که نفع آنها است.

حالا به چند حقیقت راجب این اپلیکیشن می پردازیم، اول اینکه، اگر شما بخواهید بازدید برای کانال تلگرام خود سفارش دهید، تقریبا هیچ سودی برای شما ندارد! زیرا شما لینک کانال تلگرام خود را به صورت “T.me/yourIDchannel” در اپلیکیشن ثبت می کنید، که اگر لینک کانال تلگرام خود را به این صورت ثبت کنید، به جای اینکه خود اپلیکیشن تلگرام باز شود، وب سایت تلگرام باز می شود! و کاربرانی که لینک شما را مشاهده می کنند، باید بر روی لینک کانال شما دوباره کلیک کنند تا بتوانند وارد کانال شما بشوند، که تقریبا بیشتر کاربران این کار را انجام نمی دهند! برای همین ممکن است از بین 200 عدد سفارشی که برای کانال خود انجام می دهید، 3 تا 6 تای آن وارد کانال شما بشوند! که البته اینجا، کمی شانس هم در اولویت قرار دارد. اگر خوش شانس باشید، ممکن است برخی کاربران، علاقه پیدا کنند تا کانال شما را مشاهده کنند.

دومین حقیقتی که درمورد این اپلیکیشن می توان گفت، ثانیه بازدید بسیار کم آن برای وب سایت ها می باشد! شاید اول فکر کنید که اگر بتوانید 200 عدد بازدید با این اپلیکیشن برای سایت خود جمع آوری کنید، می توانید الکسا سایت خود را بهتر کنید، که این باور غلط است! همانطور که خودتان می دانید، رنک الکسا، علاوه بر تعداد بازدید هایی که وارد وب سایت شما می شوند، بستگی به مدت زمانی که هر بازدیدکننده در سایت شما می ماند هم دارد! به طور مثال، بازدیدکننده ای که 10 ثانیه در وب سایت شما بماند، بیشتر برای شما نفع دارد تا اینکه یک بازدیدکننده تنها 4 ثانیه در وب سایت شما بماند! و در اپلیکیشن ادبین، هر بازدیدکننده، تقریبا 2 الی 3 ثانیه در وب سایت شما می ماند و بعد از این مدت زمان کوتاه، از وب سایت شما خارج می شود. در واقع، اگر بخواهید رنک الکسا وب سایت خود را با استفاده از این اپلیکیشن بهتر کنید، باید بگوییم که نیازی به سفارش بیش از 2000 هزار بازدید در روز دارید! زیرا 100 یا 200 تا در روز اصلا فایده ای برای رنک الکسا شما ندارد!

قابلیت ثبت لینک اینستاگرام هم در اپلیکیشن ادبین وجود دارد، به طوری که شما آدرس صفحه اینستاگرام خود را به صورت “Instagram.com/YourUser” در اپلیکیشن ثبت می کنید و بازدیدکنندگانی که وارد لینک شما می شوند، فقط صفحه اینستاگرام شما را مشاهده می کنند، و احتمال اینکه آنها شما را فالوو کنند، بسیار کم می باشد، شاید بتوانیم بگوییم زیر 5 درصد است! به احتمال زیاد، از بین 300 بازدیدکننده ای که صفحه اینستاگرام شما را مشاهده می کنند، شاید 4 تا 8 نفر آنها تمایل پیدا کنند تا صفحه شما را فالوو کنند! که باز هم در این شرایط، باید از شانس خوبی برخوردار باشید تا کاربران مایل باشند شما را فالوو کنند.

اما اگر بخواهیم در کل به این اپلیکیشن نگاه بکنیم، می توانیم بگوییم که سیستم جالبی را در اپلیکیشن راه اندازی کرده اند تا کاربران بتوانند از روش رایگان و بدون هزینه، بازدید سفارش دهند، اما اگر برخی از مشکلاتی که در بالا گفتیم، در اپلیکیشن برطرف شود، شاید عملکرد آن هم با کیفیت تر شود!

منبع: زوم تک

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : بررسی کامل اپلیکیشن بازدیدگیر ادبین

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *