پادویش

معرفی fallout در E3 2015

معرفی fallout در E3 2015

اگر مطالب E3 زوم تک را دنبال کرده باشید برایتان  در ابتدای کنفرانس Bethesda دو بازی Doom و بازی Battlecry معرفی شد و سخنانی در این باره گفته شد. اما همانطور که میدانید کنفراس E3 مخصوصا امسال بیش از همه  سال ها پربارتر بود و با چند بازی در یک کنفرانس به پایان نرسید و به سراغ هیجان انگیز ترین بخس کنفراس Bethesda میرویم که نسخه ی جدیدی از بازی بی نظیر fallout معرفی شد و انتظار کشیدن گیمرها به ثمر نشست.

معرفی fallout در E3 2015

 معرفی fallout در E3 2015

مطمعنا هیجان انگیز ترین بخش کنفرانس Bethesda معرفی fallout 4 بود. چرا که بازی بسیار محبوبی میان گیمر هاست . داستان این عنوان از fallout  از این قرار است که اگر نسخه های قبلی را بازی کرده باشید موضوع خاص آن باران های اتمی بود اما این نسخه قبل از باران های اتمی آغاز میشود. و به طور کلی با اتمسفر جدید طرف خواهیم شد. نمایش این بازی در کنفرانس هم دقیقا از همینجا آغاز شد که میتوانید چهره و خصوصیات  شخصیت های بازی را آنگونه که دوست دارید تغییر دهید.

معرفی fallout در E3 2015

Bethesda  در کنفرانسش از این بازی اینگونه گفت: «داستان این بازی دویست سال بعد از انفجار هاست و شما تنها باز مانده ی شهرتان هستید و باید برای ادامه زندگی خود در این شرایط عنوان شده تلاش کنید.» بازی fallout 4 واقعا پر جزئیات طراحی شده و تقریبا با شیئی و یا موجود زنده ای که در بازی قرار دارند مواجه میشوید میتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. به طور کل این بازی نسبت به نسخه ی fallout 3 پیشرفت چشم گیری داشته و خواسته های گیمر های مشتاق را به خوبی بر آورده میکند.

بحث پیرامون این موضوع : انجمن اخبار تکنولوژی

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : معرفی fallout در E3 2015

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *