لیست تمام گوشی هایی که قابل ارتقا به اندروید 6 هستند

لیست تمام گوشی هایی که قابل ارتقا به اندروید 6 هستند

بعد از اینکه اندروید 6 از سوی گوگل معرفی شد ، اچ تی سی اولین شرکتی بود که لیستی از محصولات قابل ارتقا به این نسخه را ارائه نمود. بعد از منتشر شدن لیست های دیگر از شرکت هایی همچون سامسونگ ، موتورلا و ال جي در حال حاضر قصد داریم تمامی گوشی هایی که قابل ارتقا به اندروید 6 مارشمالو هستند را اعلام کنیم.

در این لیست اکثر تولید کنندگان نام آشنای گوشی های هوشمند جای دارند . در لیست زیر ، ردیف سمت راست را گوشی هایی تشکیل میدهند که بود و نبودشان در لیست اندروید 6 هنوز قطعی نشده است اما در ردیف وسط آپدیت شدن گوشی های موجود قطعی است. البته ممکن است که برخی از این گوشی ها کم یا زیاد شوند و هنوز هم دقیقا مشخص نیست. برای مثال ، چندی پیش سونی اعلام کرد اکسپریا Z5 trio هم آپدیت میشود که در لیست زیر دیده نمیشود. به هر حال جدول زیر نشان بر گوشی هایی دارد که اندروید 6 را دریافت خواهند کرد.

لیست گوشی هایی که قابل ارتقا به اندروید 6 هستنداین لیست جمع آوری شده از منابعی هستند که در چین واقع شده اند و با توجه به اینکه اکثر اطلاعاتی که وبلاگ های چینی منتشر میکنند درست است میتوان به این مورد هم اعتماد کرد. در آخر باید گفت که اگر گوشی مورد نظر شما در این لیست وجود ندارد ، ممکن است با ارائه لیست تکمیلی آن از سوی شرکت های مرتبط در بین گوشی هایی که به اندروید 6 به روز میشوند قرار گیرد.

منبع : Phonearena

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  چگونه تاریخچه صفحه کلید را در تلفن های هوشمند اندرویدی پاک کنیم

نظرات در مورد : لیست تمام گوشی هایی که قابل ارتقا به اندروید 6 هستند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *