زوم تکنولوژی : دوربین 360 درجه که تمامی زوایا اطرافش را می بیند.

دوربین 360 درجه , دوربین , تمام زوایا ,

امروز دوربینی رو برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد که تمامی زوایای اطرافش را پوشش می دهد ، گفتنی است این دوربین فوق العاده همچون انسانی که دارای دو چشم در پشت سرش باشد می تواند تمامی محیط اطرافش را تحت سلطه خود در آورد و هیچ زاویه ای از چشم این دوربین پوشیده نیست.

در طول شانزده سال گذشته تا کنون هیچ دوربینی همچین ویژگی را نداشت ؛ این دوربین 360 درجه خارق العاده می تواند 360 درجه تصاویر اطرافش را بررسی نماید ، تقریبا چیزی شبیه به تصاویر پانورما ، البته برتری این دوربین این جا است که می تواند بدون گردش تمامی محیط اطرافش را زیر نظر داشته باشد ، در این مطلب روی تکنولوژی خارق العاده ای زوم کردیم ؛ تکنولوژی متفاوت برای کسانی که می خواهند تنها با یک دوربین مخفی تمامی محیطی رو که در نظر دارند زیر نظر بگیرند.

گفتنی است این دوربین 360 درجه خارق العاده 450 دلار یعنی چیزی حدود یک و نیم میلیون تومان قیمت دارد ، البته اگر هزینه قرار دادن چند دوربین در یک کارگاه رو حساب بکنید مطمئنا این دوربین با صرفه تر خواهد بود.

در حال حاضر هر فرد می تواند بدون حرکت دوربین 360 از محیط مورد نظرش را به کمک این دوبین  فوق العاده زیر نظر گیرد. این دوربین خارق العاده قادر است به کمک تکنولوژی بدون سیم (وای فای) با دستگاه های هوشمند همچون لپ تاپ و گوشی موبایل در ارتباط باشد ، این دوربین دارای یک سه پایه است که با اختفای کامل قابل نصب در محیط های کارگاهی است ، بدون اینکه کسی متوجه سیم کشی های معمول شود ؛ دوربین وای فای دار مور بحث چیزی مافوق دوربین های موجود در بازار می باشد ، نام این دوربین خارق العاده 360Fly نام دارد ، نصب افقی دوربین قابلیت دید 360 درجه و نصب عمودی دوربین باعث دید 240 درجه می شود ، گفتنی است رزولیشن این دوربین 1,500×1,500pixels  است .

نظرتون در مورد این تکنولوژی فوق العاده چی هست؟

منبع : Popsci

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  بهترین دوربین عکاسی حرفه ای

نظرات در مورد : زوم تکنولوژی : دوربین 360 درجه که تمامی زوایا اطرافش را می بیند.

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *