پادویش

ساخت کوچکترین دریل جهان با پرینتر سه بعدی عجیبه اما ممکنه

کوچکترین دریل جهان

کوچکترین دریل پرقدرت به کمک یک پرینتر سه بعدی ساخته شد. اگر شما نیاز به ایجاد یک سوراخ دقیق در انگشت یا جایی از بدنتان هستید و نمیدانید چگونه این سوراخ را در بدنتان ایجاد نمایید ، راه حل توسط یک پرینتر سه بعدی ساخته شد. راهکار استفاده از یک دریل پرقدرت بسیار کوچک است که توسط یک مرد نیوزلندی ساخته شده است ، البته می توان گفت پرینت شده است ، این مرد به کمک یک پرینتر سه بعدی کوچکترین و پر قدرت ترین دریل در ابعاد کوچک را طراحی و ساخته است.

کوچکترین دریل جهان به کمک پرینتر های سه بعدی

همانطور که شما وقتی می خواهید یک عکس را توسط پرینتر های معمولی کوچکتر یا بزرگتر کنید این مرد توانسته به کمک یک پرینتر سه بعدی این ابعاد یک دریل را کاهش دهد و کوچکترین دریل را ارائه کند.

طبق گزارشی که در سایت 3DPrint.com منتشر شده است این مرد با طراحی مدل کلی این دریل در کامپیوتر در عرض 25 دقیقه توانسته این دریل کوچک را طراحی کند . براساس این گزارش پس از ساخت مدل کلی و بدنه این دریل ، اجزای داخلی آن از جمله موتور الکتریکی کوچک ، مته کوچک ، کلید و باتری کوچک ساختار کلی این دریل را تشکیل می دهد.

اسمبل کلی این دریل تنها 3 ساعت طول کشیده است و با گذشت 3 ساعت و 25 دقیقه این دریل فوق العاده جالب طراحی و ساخته شده است. ابعاد کلی این دریل کوچک و مینیاتوری 17×7.5×13 میلی متر است همچنین اندازه مته این دریل هم 0.5 میلی متر می باشد.

شما از مته این دریل می توانید اجسام نرم همچون پوست را سوراخ کنید ، شاید این برای شما عجیب باشد چرا پوست ؟ پیشنهاد میکنم حتما خودتون در مورد این سوال بیشتر فکر کنید و پیشنهاداتون رو برای ما هم در قسمت نظرات بیان کنید.

البته سازنده این دریل هدف خود از ساخت این دریل را بیشتر اثبات قدرت پرینتر های سه بعدی و توانایی خود اعلام کرد و گفت من در صدد ساخت دریل های کوچکتر از این هم هستم در آینده ای نزدیک منتظر دستگاه های کوچک جدیدی از پرینتر های سه بعدی باشید.

بیشتر بخوانید  چاپ نوت های موسیقی برجسته به کمک پرینترهای سه بعدی

منبع : 3DPrint

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ساخت کوچکترین دریل جهان با پرینتر سه بعدی عجیبه اما ممکنه

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *