پادویش

24 ساعت مکالمه‌ی رایگان همراه اولی برای مناطق زلزله زده

شرکت همراه اول به منظور یاری رسانی به شهرهای زلزله زده نظیر کرمانشاه و ایلام، 24 ساعت مکالمه ی رایگان درون شبکه ای اختصاص داده است. با توجه به گزارش هایی که از سوی شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول، به دست ما رسیده است؛ درست پس از وقوع زمین لرزه در شهرهای ایلام و کرمانشاه، شبکه ی اپراتور همراه اول در این مناطق پایدار بوده است و امکان انتقال ترافیک نیز بدون هیچگونه اختلال و قطعی امکان پذیر بوده است.

در همین راستا، شرکت ارتباطات همراه اول اعلام کرد که دقیقا پس از وقوع زمین لرزه در ایلام و کرمانشاه و سایر شهرهایی که برق آن ها قطع شده بود، تیم های فنی این شرکت به سرعت در این مناطق حضور یافتند و تمامی سایت های ارائه دهنده ی ارتباطات را به برق اضطراری مجهز نمودند تا شرایط سرویس دهی به این مناطق راحت تر و سریع تر صورت پذیرد.

اقدامات همراه اول در مناطق زلزله زده

از دیگر اقدامات همراه اول در مناطق زلزله زده می توان به افزایش میزان ظرفیت سایت های موجود در این مناطق، بازدید و حصول اطمینان از عملکرد کلی این سایت ها و انتقال سایت های اضطراری BTS به این مناطق اشاره کرد. همچنین شرکت همراه اول جهت راحت تر شدن ارتباطات در شهرهای زلزله زده نظیر، پاوه، تازه آباد، جوانرود، روانسر، قصر شیرین ، سرپل ذهاب، گیلان غرب، ایوان، زرنه، کرند و گهواره از ساعت 14:00 روز دوشنبه، به مدت 24 ساعت امکان مکالمه‌ ی درون شبکه ای (سیم کارت های همراه اول و تلفن های ثابت) را فراهم نموده است. باتوجه به افزایش ترافیک مصرفی در این مناطق سرویس دهی همراه اول به کاربران بدون هیچگونه اختلال و مسئله ای در حال انجام می باشد.

همچنین این اپراتور اعلام نموده است از فردا، یعنی روز سه شنبه، قصد دارد به مدت یک هفته تسهیلات خاصی را برای این مناطق فراهم نماید که متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

در ادامه با زوم تک همراه باشید…

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قیمت بسته های اینترنتی اپراتورهای موبایل افزایش یافت

نظرات در مورد : 24 ساعت مکالمه‌ی رایگان همراه اولی برای مناطق زلزله زده

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *