20 گیگابایت فضای sky drive برای استفاده کنندگان از ویندوز فون

در جامعه امروزی با پیشرفت تکنولوژی و تلفن های هوشمند نیاز به فضای زیاد اطلاعات بیشتر احساس می شود. برای گوشی های اندرویدی برنامه دراپ باکس بیشتر استفاده می شود و برای گوشی هایی که با ویندوز فون کار می کنند مانند بیشتر تلفن های سری لومیا نوکیا و بعضی گوشی های HTC بصورت اختصاری اسکای درایو مایکروسافت بیشتر استفاده می شود.

SkyDrive

مایکروسافت قبلا به کاربران اسکای درایو اجازه می داد تا از فضای ابری 7 گیگابایتی استفاده کنند که این خود فضای زیادی را شامل میشد اما هم اکنون در زمان تعطیلات کریسمس 2014 مایکروسافت به کاربران خودش اجازه داد تا از فضای بیش از دو برابری اسکای درایو استفاده کنند و از هفته ی آینده کاربران اسکای درایو می توانید بیشتر از قبل تصاویر و ویدئوهای خود را در این فضای ابری ذخیره سازی کنند. که این مقدار فضای 20 گیگابایتی اسکای درایو بیشتر از فضایی است که گوگل درایو در اختیار کاربرانش گذاشته است.

آیا از کمبود فضا در گوشی خودتان خسته شده اید ؟ یا دوست دارید که تصاویر و ویدئوهای بیشتری را به همراه داشته باشید ؟ اسکای درایو این کار را برای کاربران خودش انجام داده است و در اصل این هدیه ی کریسمسی مایکروسافت به استفاده کنندگان از برنامه اش می باشد که کاربران خودش را به تشویق به استفاده از این برنامه می کند.

کاربرانی که می خواهند از این هدیه کریسمسی مایکروسافت استفاده کنند تا آخر ماه ژانویه وقت دارند که از این هدیه استفاده کنند. البته قبل از استفاده باید در سایت اسکای درایو ثبت نام کنید.

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  کمپانی مایکروسافت با یک گوشی هوشمند عجیب بازار موبایل را متحول خواهد کرد.

نظرات در مورد : 20 گیگابایت فضای sky drive برای استفاده کنندگان از ویندوز فون

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *