11 حساب رایگان ایمیل که باید استفاده کرد

حساب های ایمیل رایگان ممکن است ده ها دلار به نظر برسد ، اما برخی خدمات رایگان وجود دارد که بیش از بقیه ایستاده است. این مقاله به شما کمک می کند تا از طریق بهترین حساب های ایمیل رایگان و ویژگی هایی که آنها را به بهترین شکل ارائه می دهد.

هنگام انتخاب حساب ایمیل رایگان ، می خواهید به دنبال چند ویژگی باشید تا به شما کمک کند تا مشخص کنید کدام یک برای شما بهتر است. این حساب ها در میزان ذخیره ایمیل شما، شکل ظاهری رابط و نحوه سفارشی سازی آن و انواع ویژگی های پیشرفته مانند پیام رسانی ، فیلترها و توانایی وارد کردن داده های دیگر ، متفاوت خواهند بود.

همچنین احتمالاً برای شما مهم است که آدرس ایمیل واقعی شما چیست. اگر اولین انتخاب شما آدرس مورد نظر شما را نمی دهد ، فقط به سراغ مورد بعدی در لیست بروید. به خاطر داشته باشید که برای بدست آوردن آدرسی که گرفته نشده است ، ترکیبات و تغییرات مختلف را امتحان کنید. اگر مجبور هستید ، یک تولید کننده نام کاربری را امتحان کنید.

اگر در حال ثبت نام در یک حساب ایمیل جدید هستید زیرا حساب فعلی خود را نمی دانید ، ممکن است ساده باشد که آدرس ایمیل خود را بشناسید تا بتوانید از ایجاد یک حساب کاربری جدید خودداری کنید.

1-Gmail

احتمالاً جای تعجب نیست که Gmail در این لیست برای یکی از بهترین حساب های ایمیل رایگان قرار دارد. Gmail سرویس ایمیل رایگان Google است که احساس زیبایی و مدرنی نسبت به آن دارد ، کاملاً با سایر سرویس های Google سازگار است و در مسدود کردن هرزنامه بسیار خوب عمل می کند.

در بالای این لیست یکی از بهترین حساب های ایمیل رایگان قرار دارد. Gmail سرویس ایمیل رایگان Google است که احساس زیبایی و مدرنی نسبت به آن دارد ، با سایر سرویس های Google کاملاً یکپارچه است و در مسدود کردن هرزنامه بسیار خوب عمل می کند.

Gmail ویژگی های جالب دیگری نیز دارد ، مانند گزینه به تعویق انداختن ایمیل برای بعداً ، ارسال و درخواست پول از طریق Google Pay ، برنامه ریزی ایمیل برای ارسال بعداً و ارسال نامه هایی که منقضی می شوند و فقط با کد خاص باز می شوند.

همچنین تم های مختلفی وجود دارد که می توانید برای رابط کاربری Gmail برای سفارشی کردن نحوه نمایش آن ، تعداد زیادی تنظیمات پیشرفته و امکان ایجاد فیلترها و برچسب ها ، وارد کردن ایمیل از حساب های ایمیل دیگر ، استفاده از سرویس گیرنده گپ و از جمله سایر ویژگی ها ، به آنها اعمال کنید. ابزارها (افزونه ها) را نصب کنید تا عملکرد Gmail افزایش یابد.

در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه دیگر در Gmail وجود دارد:

 • به شما امکان می دهد ایمیل ها را با Gmail آفلاین به صورت آفلاین بخوانید
 • 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل را با سایر سرویس های Google از طریق Google Drive به اشتراک می گذارد، به اشتراک گذاری پرونده ها از حساب Google خود در ایمیل  آسان می کند.
 • اگر ایمیل را به طور تصادفی ارسال کنید ، می توانید واگرد کنید (و به موقع آن را بگیرید)
 • میانبرهای صفحه کلید بی شماری برای Gmail وجود دارد که می توانید برای سهولت کار با این سرویس از آنها استفاده کنید.
 • از آنجا که تقویم گوگل بخشی دیگر از لیست خدمات Google است ، ادغام آن با ایمیل های شما به همان آسانی است ، مانند افزودن فوری رویدادهای گرفته شده از پیام ها.
 • به شما اجازه می دهد تا هنگامی که دور هستید ، پاسخگوی تعطیلات را برای ارسال خودکار ایمیل ارسال کنید.
 • برای یافتن ایمیل در حساب Gmail خود می توانید از گزینه های جستجوی پیشرفته استفاده کنید.
 • تمام آدرس های ایمیل Gmail به @ gmail.com ختم می شود. با این حال ، پیام ها می توانند به آدرس های دیگر نیز ارسال شوند ، و آنها همچنان در همان حساب وارد می شوند.

اگر می خواهید از حساب Gmail خود برای ثبت نام در چندین حساب در یک وب سایت استفاده کنید ، این واقعا مفید است. سایت هر تکرار را متفاوت می بیند حتی اگر هنوز به حساب ایمیل اصلی شما متصل باشد.

2-Outlook.com

Outlook.com شامل سرویس ایمیل رایگان مایکروسافت است که مانند Gmail دارای رابط کاربری محکمی است که کار با آن آسان است. به راحتی در رتبه دوم Gmail قرار دارد یا حتی به عنوان بهترین ارائه دهنده ایمیل رایگان گره خورده است.

تغییر نحوه استفاده از Outlook.com نمی تواند آسان تر باشد. شما می توانید خیلی سریع طرح رنگ صفحه را تغییر دهید و مکان انتخاب صفحه خواندن را انتخاب کنید. Outlook واقعاً بصری است، به راحتی با کلیک راست روی ایمیل می توانید گزینه های دیگری مانند انتقال / حذف پیام ها و جستجوی هر ایمیل از آن فرستنده را پیدا کنید ، به عنوان مثال. قوانین ایمیل با Outlook.com پشتیبانی می شوند ، این بدان معناست که شما می توانید پیام های جدید را تنظیم کنید تا به صورت خودکار به یک پوشه مشخص منتقل شوند ، در صورت تحقق برخی شرایط ، دسته بندی ، پرچم گذاری یا حتی ارسال شوند.

Outlook.com ویژگی های دیگری نیز دارد که قابل ذکر است:

 • می توانید از طریق ایمیل خود مستقیماً به اسکایپ متصل شوید.
 • این ارتباط نزدیکی با تقویم چشم انداز دارد تا رویدادها بین این دو تقسیم شود.
 • افزونه ها مانند موارد دیگری برای PayPal ، DocuSign ، Trello ، Boomerang ، GIPHY و بسیاری دیگر پشتیبانی می شوند.
 • کاربران می توانند از طریق Outlook.com به راحتی به سایر سرویس های رایگان مایکروسافت دسترسی داشته باشند زیرا بخشی از Microsoft Office Online است.
 • هنگامی که یک حساب Outlook.com ایجاد می کنید ، ایمیل شما می تواند به آدرس @ outlook.com یا @ hotmail.com ختم شود.

3-Yahoo Mail

همانطور که بدیهی به نظر می رسد ، یاهو ایمیل حساب ایمیل رایگان است که توسط یاهو ارائه می شود. هر کاربر جدید 1 ترابایت فضای ذخیره سازی رایگان برای ایمیل دریافت می کند! پنجره نوشتن هنگام ساخت ایمیل های جدید کمی شبیه Gmail است ، اما یک تفاوت مفید این است که جابجایی بین پیوست های تصویر درون خطی و پیوست های معمولی پرونده آسان است. این بدان معناست که شما می توانید یک پیوست پرونده را جاسازی کنید تا در ایمیل جاسازی شود و به همین راحتی آن را معکوس کنید تا به یک پیوست فایل تبدیل شود.

یاهو ایمیل در مورد هویت های متناوب یا نام های مستعار احتمالاً بهترین سرویس ایمیل است. همچنین می توانید حداکثر 500 آدرس یکبار مصرف ایجاد کنید که به آدرس ایمیل اصلی شما پیوند دارند اما نام یا اطلاعات شخصی دیگری ندارند.

اگر مرتباً در حسابهای وب ثبت نام می کنید و نمی خواهید صندوق ورودی منظم خود را هرزنامه یا پر از ایمیل بی فایده کنید ، این بسیار مفید است. اگر هرزنامه بیش از حد طاقت فرسا شد، فقط آدرس یکبار مصرف را حذف کنید.

در زیر برخی دیگر از ویژگی های Yahoo Mail وجود دارد:

 • می توانید GIF ها را مستقیماً از یک مجموعه داخلی GIF و لوازم التحریر را با یک مرورگر لوازم التحریر مشابه وارد کنید.
 • چندین تم جالب وجود دارد که کل زمینه و طرح رنگ وب سایت را تغییر می دهد ، که طراحی کاملا منحصر به فردی را ایجاد می کند.
 • از گزینه وارد کردن مخاطبین از پرونده ای در رایانه و همچنین حساب Facebook ، Google یا Outlook.com پشتیبانی می کند. با این کار انتقال مخاطب از یک ارائه دهنده ایمیل دیگر به Yahoo Mail آسان می شود.
 • دارای یک خواننده خبر و دفترچه یادداشت داخلی. می توانید در عرض چند ثانیه به آن نماها بروید و سپس به همین راحتی به خواندن و ارسال ایمیل بازگردید.
 • فایلها را می توان از طریق رایانه ، Google Drive یا Dropbox پیوست کرد.
 • Yahoo Mail به شما امکان دسترسی به یک تقویم آنلاین را می دهد
 • می توانید حساب های ایمیل خارجی را به Yahoo Mail متصل کنید بنابراین می توانید از یک رابط برای مدیریت همه نامه های خود حتی از سرویس هایی مانند Gmail و Outlook Mail استفاده کنید.

4-AOL Mail

AOL Mail یکی دیگر از گزینه های رایگان حساب ایمیل است. صفحه اصلی که ایمیل خود را در آن می یابید همچنین شامل Today on AOL است که داستان های برتر AOL.com را نشان می دهد که بسته به اولویت شخصی می تواند به عنوان یک افزودنی خوب مشاهده شود یا بهم ریخته به نظر برسد.

مانند برخی از ارائه دهندگان ایمیل ، می توانید به سرعت پیام های خود را فیلتر کنید تا فقط ایمیل های خوانده نشده یا خوانده شده ، یا پیام های پرچم دار یا بدون برگ را نشان دهید. بسیاری از تنظیمات پیشرفته مانند تغییر حساسیت فیلتر هرزنامه ، کنترل اینکه چه کسی می تواند برای شما ایمیل ارسال کند ، امکان خواندن صفحه خواندن و مسدود کردن نامه حاوی کلمات خاص قابل تنظیم است.

در تنظیمات نامه خود ، می توانید تنظیمات سرور IMAP و POP را بخوبی بخوانید ، که اگر از آدرس ایمیل AOL خود با سرویس گیرنده های ایمیل آفلاین استفاده می کنید بسیار مفید است. برخی دیگر از بهترین خدمات ایمیل این اطلاعات را نمایش نمی دهند ، بنابراین مطمئناً این یک نکته مثبت است.

سایر ویژگی های نامه AOL:

 • می توانید هشدار را پیکربندی کنید تا AOL برای شما ارسال پیام متنی در صورت رعایت معیارهای خاص ، از جمله اینکه ایمیلی از یک مخاطب خاص شامل یک کلمه خاص در موضوع یا متن به صندوق ورودی شما ارسال شود.
 • هشدارهای صوتی درون مرورگر پشتیبانی می شوند و گزینه های مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. این نوع انعطاف پذیری معمولاً با حسابهای نامه الکترونیکی وب در دسترس نیست ، اما AOL Mail از این قاعده مستثنی است.
 • یک لیست کار و تقویم وجود دارد که می تواند رویدادها را از طریق ایمیل درست کند.
 • تغییر دهنده پس زمینه به شما اجازه می دهد ایمیل های شما تصویر پس زمینه خوبی داشته باشند.
 • می توانید مخاطبین را در قالب فایل های CSV ، TXT یا LDIF وارد کنید.

5-Yandex Mail

Yandex یک شرکت روسی است که علاوه بر حساب های ایمیل رایگان ، ابزارهای بسیاری مانند 10 گیگابایت سرویس ذخیره سازی ابری ، Yandex.Calendar و یک موتور جستجو را در اختیار شما قرار می دهد.

مانند Google ، حساب ایمیل Yandex شما دسترسی به همه این سرویس ها را با استفاده از یک ورود امکان پذیر می کند.

کار با رابط کاربری برای نامه Yandex Mail بسیار خوب است. خواندن آن آسان است و در عین حال که تمام ابزارهای لازم را دست نخورده حفظ می کند ، یک طرح بسیار ساده را ارائه می دهد.

مانند بسیاری دیگر از ارائه دهندگان ایمیل در این لیست ، Yandex.Mail از فیلترهای ایمیل ، تماس با وارد کردن و صادرات ، وظایف و کلیدهای میانبر پشتیبانی می کند. با این حال ، از بسیاری جهات نیز منحصر به فرد است که آن را به یکی از بهترین ارائه دهندگان ایمیل تبدیل می کند:

 • شما می توانید چندین پیام را با سهولت ارسال کنید. آنها به عنوان پیوست فایل ارسال می شوند.
 • پرونده ها می توانند مستقیماً از Yandex.Disk وارد شوند.
 • تصاویر می توانند از طریق URL آنها به ایمیل وارد شوند.
 • گزینه ای برای بارگیری ایمیل ها به عنوان پرونده های EML وجود دارد.
 • ارسال ایمیل با تأخیر امکان پذیر است.
 • در صورت ارسال پیام می توانید به شما اطلاع داده شود و در صورت عدم پاسخ حتی بعداً به شما یادآوری می شود.
 • همچنین ده ها موضوع وجود دارد که می توانید انتخاب کنید تا بلافاصله کل صفحه را تغییر دهید. برخی از مضامین حتی می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند ، مانند موضوع آب و هوا ، که آب و هوای محلی را در زیر نامه شما نشان می دهد.
 • اگر ترجیح می دهید همه نامه های خود را در اینجا بخوانید ، می توانید حساب های ایمیل دیگر را به Yandex.Mail اضافه کنید. این بدان معنی است که شما می توانید به عنوان مثال
 • یک حساب Gmail و Yahoo Mail بسازید و همه آنها را فقط در نامه Yandex ایمیل بخوانید.
 • می توانید با نام دامنه وب سایت خود حساب های ایمیل رایگان ایجاد کنید.
بیشتر بخوانید  نحوه بروزرسانی سیستم عامل ساعت های هوشمند (Wear OS)

6-ProtonMail

تفاوت اصلی بین ProtonMail و سایر سرویس های ایمیل فوق این است که این مرکز حول رمزگذاری است. ایده این است که شما می توانید بدون ترس اینکه افراد در ProtonMail یا هر شخص دیگری به غیر از گیرنده ، پیام را بخوانند نامه ارسال کنند.

وقتی آماده ارسال پیام رمزگذاری شده هستید ، حتماً قبل از ارسال ایمیل روی آن دکمه کلیک کنید. یعنی مگر اینکه پیامی را برای کاربر ProtonMail دیگری ارسال کنید، در این حالت همیشه رمزگذاری شده است.

اگر رمزگذاری پیام را انتخاب کنید ، می توانید زمان انقضا را نیز تنظیم کنید تا پیام پس از مدت زمانی که تعیین کرده اید از بین رفته و غیرقابل خواندن باشد. حداکثر زمان انقضا چهار هفته (28 روز) است اما شما می توانید زودتر چیزی را انتخاب کنید ، مانند 1 تا 6 روز یا 1 تا 23 ساعت یا ترکیبی از هر دو. اگر پیام را برای یک کاربر غیر ProtonMail ارسال کنید و زمان انقضا را تعریف نکنید ، پیام در 28 روز دیگر منقضی می شود.

گیرنده هایی که پیام های رمزگذاری شده را دریافت می کنند ، پیام را از طریق پیوندی که رمزعبور را می پرسد ، در آنجا رمزگشایی و در مرورگر نمایش داده می شوند. آنها می توانند از طریق یک کانال رمزگذاری شده از طریق همان پیام رمزگشایی شده پاسخ دهند و حتی نیازی به داشتن حساب ProtonMail ندارند. یکی دیگر از ویژگی های ProtonMail با حفظ حریم خصوصی ، تأیید پیوند است که به شما کمک می کند تا هنگام انتخاب پیوند ، با نمایش یک پنجره بازشو ، در برابر حملات فیشینمحافظت کنید ، و به شما اجازه می دهد قبل از رفتن به آنجا، مکان مورد نظر را تأیید کنید.

7-Zoho Mail

اگرچه Zoho Mail یک سرویس ایمیل رایگان دارد ، به طور کلی Zoho مانند یک مجموعه آنلاین از چندین برنامه است که مرکز آن استفاده از تجارت است. اولین چیزی که ممکن است هنگام نوشتن پیام در مورد Zoho Mail مشاهده کنید ، کمترین میزان طراحی است که می تواند یک چیز عالی باشد. هنگام ایجاد پیام جدید ، می توانید به سرعت از طریق برگه های کوچک بالای صفحه بین پیام جدید و بقیه نامه های خود جابجا شوید.

جریان ها یک ویژگی در Zoho Mail است که ایجاد گروه هایی را که شما و اعضای تیم خود در آن می توانید با پیام ها و پیوست های مشترک تعامل داشته باشید آسان می کند. کمی مانند یک سایت خصوصی رسانه های اجتماعی کار می کند. Zoho Mail نیز دارای این ویژگی ها است:

 • تمام ابزارهای تدوین استاندارد در Zoho Mail گنجانده شده است اما شما همچنین می توانید تصاویری از Zoho Docs ، Google Drive ، OneDrive ، Box و سایر خدمات را اضافه کنید و همچنین جداول را در پیام های خود بگنجانید.
 • ایجاد یادداشت ها ، وظایف ، رویدادهای تقویم ، مخاطبین و نشانک های جدید در Zoho Mail آسان است ، زیرا این ارتباط نزدیک با برخی از برنامه های Zoho دیگر است.
 • شما می توانید بسیاری از مواردی را که در صفحه مشاهده می کنید سفارشی کنید.
 • میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می شوند.
 • می توانید از فیلترها در این سرویس ایمیل استفاده کنید.
 • پاسخهای تعطیلات به شما امکان می دهد وقتی دور هستید ایمیل ارسال کنید.
 • دامنه های سفارشی را می توان به لیست مجاز و / یا لیست بلوک اضافه کرد.

8-Mail.com

تفاوت عمده بین Mail.com و سایر ارائه دهندگان در این لیست این است که شما می توانید بین بیش از 200 دامنه رایگان را انتخاب کنید. به جای اینکه با یکی گیر بیفتید ، مانند @ outlook.com یا @ gmail.com ، می توانید از لیست بزرگی انتخاب کنید.

دامنه های ایمیل در بخشهایی دسته بندی می شوند ، بنابراین یافتن مواردی که مربوط به مشاغل خاص ، سرگرمی ها ، فن آوری و موسیقی باشد ، آسان است. همچنین حوزه های ایالات متحده ، جهان و معنوی وجود دارد.

برخی از گزینه های برتر شامل mail.com ، email.com ، usa.com ، myself.com ، post.com ، dr.com ، techie.com ، engineer.com ، cheerful.com و writeme.com است. پس از ایجاد حساب ایمیل خود ، می توانید حداکثر 10 آدرس مستعار ایجاد کنید که با آدرس اصلی شما کار می کنند. به عنوان مثال ، اگر بخواهید آدرس doglover.com را به عنوان آدرس اصلی خود بسازید و سپس از آدرس asia.com به عنوان نام مستعار استفاده کنید ، هرگونه پیام ارسال شده به هر یک از آدرس ها به صندوق ورودی doglover.com شما می رود.

انعطاف پذیری شدید در انتخاب نام دامنه سفارشی برای آدرس ایمیل شما ، آن چیزی است که Mail.com را به یکی از بهترین سرویس های ایمیل تبدیل کرده است ، اما این تنها مزیت است. در مورد ایجاد یک حساب ایمیل Mail.com واقعاً چیزهای دیگری وجود ندارد که بتوانید از آن هیجان زده شوید.

 • می توانید آدرس های ایمیل دیگر را به آن متصل کنید تا بتوانید از طریق Mail.com آن پیام ها را ارسال و دریافت کنید.
 • یک فیلتر ایمیل وجود دارد.
 • برای پیگیری وقایع می توانید به یک تقویم دسترسی پیدا کنید.
 • یک فضای ذخیره سازی پرونده حداکثر 2 گیگابایت فضای خالی را می پذیرد.
 • پیوست ها می توانند به اندازه 30 مگابایت باشند.

9-Tutanota

Tutanota (به لاتین “tuta nota” ، به معنای “پیام امن”) از این جهت که به طور خودکار تمام ایمیل های شما را رمزگذاری می کند ، مشابه سرویس ProtonMail در بالا است. با این حال ، اگر بخواهید رمزگذاری پایان به پایان را غیرفعال کنید.

یکی از اولین مواردی که با این سرویس ایمیل برجسته است این است که تا زمانی که یک رمز عبور کاملاً امن ایجاد نکنید ، نمی توانید حساب خود را ایجاد کنید. بعضی از مکان ها از شما می خواهند رمز عبور خود را قوی تر کنید اما همچنان آن را می پذیرید. توتانوتا به آن نیاز دارد.

استفاده از رابط وب بسیار آسان است و انتقال های خوبی در منو ایجاد می کند که واقعاً پوشه های نامه و تنظیمات ایمیل را با هم جمع می کند. هنگام ارسال پیام برای کاربران غیر توتانوتا ، می توانید از آنها محافظت کنید که از رمز عبور استفاده می کنند یا رمزگذاری نشوند. در صورت انتخاب رمز ورود ، گیرنده پیوند سفارشی برای باز کردن پیام دریافت می کند ، جایی که برای خواندن و پاسخ دادن باید رمز ورود را وارد کند.

احتمالاً بهترین ویژگی در این مورد این است که وقتی کاربر Tutanota پاسخ می دهد که کاربر از Tutanota استفاده نمی کند ، پیام ها هنوز در حساب موقت موجود است. این بدان معنی است که شما می توانید با هر سرویس ایمیل دیگری به صورت رفت و برگشت ارتباط برقرار کنید و آنها می توانند پیوند را به طور مداوم باز نگه دارند.

حتی اگر به اندازه Gmail ، Yahoo و غیره شناخته نشده باشد ، Tutanota هنوز از موارد زیر پشتیبانی می کند:

 • می توانید یک امضای ایمیل داشته باشید.
 • 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی ایمیل ارائه شده است.
 • مخاطبی که برای آن ایمیل ارسال می کنید به طور خودکار گیرنده می شوند.
 • قوانین مربوط به هرزنامه وجود دارد.

10-iCloud Mail

iCloud Mail یک سرویس ایمیل جالب است زیرا بسیاری از مردم حتی نمی دانند که فقط چند قدم تا داشتن یک سرویس فاصله دارند. به همین دلیل است که iCloud Mail یکی از ارائه دهندگان ایمیل بهتر است: برای اکثر افراد ، آنها می توانند در عرض چند ثانیه روشن شوند.

با این حال ، iCloud Mail فقط برای افرادی که دارای دستگاه Apple هستند قابل دسترسی است ، بنابراین گرچه بسیاری از افراد دارای iPad ، iPhone ، Mac و غیره هستند ، اما همه این کار را نمی کنند ، بنابراین برخلاف سایر سرویس های این لیست ، این یکی بسیار محدود کننده است.

پس از ایجاد یک حساب iCloud ، می توانید از طریق رایانه وارد شوید و علاوه بر نامه الکترونیکی خود به مجموعه محصولات نیز دسترسی داشته باشید ، مانند یادداشت ها ، یادآوری ها ، عکس ها ، محتوای iCloud Drive ، مخاطبین ، رویدادهای تقویم و سایر مواردی که همگام سازی شده است. از دستگاه iOS خود به iCloud بروید.

بخش iCloud Mail از iCloud خیلی پیشرفته نیست و اگر گزینه های زیادی در ایمیل خود بخواهید احتمالاً به شما کمک نمی کند. با این حال ، بدون نیاز به گذراندن یک فرآیند اغلب خسته کننده برای اضافه کردن نام خود ، انتخاب رمز عبور و غیره ، تنظیم آن برای کاربران دستگاه Apple بسیار آسان است. همه اینها با Apple ID موجود شما به خوبی کار می کند.

در اینجا برخی از ویژگی های دیگر وجود دارد:

 • دسترسی به 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان برای ایمیل ها و سایر پرونده های iCloud.
 • از طریق IMAP قابل دسترسی است.
 • از میانبرهای صفحه کلید پشتیبانی می کند.
 • همه نامه های ارسال شده به حساب iCloud Mail شما می توانند تنظیم شوند تا به طور خودکار به آدرس دیگری ارسال شوند.
 • پرونده های بزرگ 5 گیگابایتی را می توان از طریق ایمیل iCloud از طریق Mail Drop ارسال کرد ، که در اصل پیوندی را به پرونده های ذخیره شده در iCloud Drive شما ارسال می کند.
 • لغو اشتراک در ایمیل ها فقط با یک یا دو کلیک آسان است.

11-10 Minute Mail

اگر در حال حاضر به طور موقت و بدون نیاز به گذراندن مراحل معمول ثبت نام کاربر ، به آدرس ایمیل احتیاج دارید ، 10 دقیقه ایمیل یکی از بهترین خدمات ایمیل است. همانطور که از نامش پیداست ، 10 دقیقه نامه در واقع یک ارائه دهنده ایمیل کامل نیست زیرا فقط به مدت 10 دقیقه به شما حساب می دهد. با این حال ، ما آن را در اینجا اضافه کرده ایم زیرا کاملاً مناسب آن زمانهایی است که به یک حساب ایمیل موقت نیاز دارید.

به جای ارائه ایمیل اصلی خود که برای هر چیز دیگری استفاده می کنید ، از 10 دقیقه نامه یک آدرس یکبار مصرف را وصل کنید. ایمیل ها را دقیقاً مانند یک حساب ایمیل معمولی دریافت خواهید کرد ، اما این ارتباطی با هویت شما ندارد و وقتی زمان تمام شد ، دیگر لازم نیست نگران بسته شدن حساب ، حذف ایمیل ها یا هر چیز دیگری باشید – فقط خارج شوید صفحه یا اجازه دهید زمان منقضی شود.

نامه 10 دقیقه ای مناسب آن زمانهایی است که شما فقط سرویسی را امتحان می کنید و نمی خواهید در صندوق ورودی عادی خود ایمیل دریافت کنید. همچنین اگر آدرس ایمیل خود را با شخصی که به او اعتماد ندارید به اشتراک بگذارید ، مفید است. این یک حساب ایمیل معتبری است که می توانید ایمیل های تأیید را در آن دریافت کنید و می توانید از آن پاسخ دهید ، اما بعد از 10 دقیقه از بین می رود.

البته ، در صورت نیاز می توانید بیش از 10 دقیقه از نامه 10 دقیقه ای استفاده کنید ، اما برای تنظیم مجدد ساعت قبل از اینکه 10 دقیقه تمام شود باید از دکمه موجود در صفحه ایمیل استفاده کنید.

منبع

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات در مورد : 11 حساب رایگان ایمیل که باید استفاده کرد

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *