قلاده هوشمند Felcana فعالیت های حیوان خانگیتان را پیگیری می کند

با این دستگاه کوچک فعالیت حیوان خانگیتان را ردیابی و پیگیری کنید. برای صاحبان حیوانات خانگی این دستگاه برای چهارپایان کوچک و بامزه بسیار ایده آل است. شما به وسیله سیستم Felcana بر حیوان خانگیتان نظارت داشته و مطمئن خواهید بود که تمام اطلاعات مربوط به آن ثبت خواهد شد. بنابراین قادر به ردیابی و پیگیری حیوان خانگیتان در هرکجا و هرزمان که می خواهید می باشید. دستگاه معرفی شده درست به مانند یک FitBit برای دوستان خزدار و نرم شما عمل خواهد کرد.

Felcana، برای صاحبان دور از حیوان خانگیشان امنیت خاطر آورده و موجب آرامش ذهنشان می گردد. به گونه ای که اگر گربه یا سگ شما نیاز به مراقبت های پزشکی توسط دامپزشک داشته باشد به شما اطلاع رسانی کرده و یا در صورت نیاز هشدار می دهد. بدین ترتیب، صاحبان حتی در مواقع غیر حضورشان از کارهای روزمره حیوان خانگیشان مطلع می شوند.

بنابراین اگر سگتان در طول روز تصمیم به خوابیدن گرفته و یا گربه تان نیاز به نوشیدن آب بیشتر دارد قلاده ردیاب به شما می گوید. Felcana، داده های موجود را به منظور تشخیص هرگونه مسائل حیوان خانگیتان برای دامپزشک ترجمه می کند.

طراحی هوشمندانه

سیستم Felcana

طراحی سیستم Felcana بر پایه سه عنصر اصلی می باشد: یک قلاده مارپیچ هوشمند، چراغ میکرو-لوکیشن که شما قادر هستید آن را در هرکجا از اطراف خانه تان قرار دهید و مرکز اصلی.

قلاده مارپیچ هوشمند

 

قلادهاین قلاده مارپیچ به راحتی با حیوان خانگیتان سازگاری خواهد داشت. و اندازه و وزن آن مانع از تحرک حیوان سگ یا گربه تان نخواهد شد. قلاده ای که در تصویر مشاهده می نمائید به طور مداوم بر فعالیت ها و عادات حیوانات شما نظارت داشته و تمام داده های عادات خواب، درجه حرارت بدن و خورد و خوراک را ثبت می کند. حتی این قلاده هوشمند دارای یک چراغ است که قادر هستید با استفاده از نرم افزار Felcana و بلوتوث 5.0 آن را به خوبی کنترل کنید. همچنین شما قابلیت روشن کردن چراغ قلاده را دارید تا در صورت نیاز بتوانید حیوانتان را حین گشتن اطراف خانه تان پیدا کنید.

چراغ

چراغچراغ های قلاده سنسورهای کوچکی هستند که شما می توانید آن را اطراف خانه تان فعال کنید. هنگامیکه شما این چراغ ها را در محل های پررفت و آمد مانند ظرف غذا و تختخواب حیوان خانگیتان نصب خواهید کرد تا بدین وسیله تعامل داده ها را ثبت کنید.

مرکز اصلی

مرکز اصلی

مرکز اصلی متناسب با قلاده هوشمند ساخته شده و شکل گرفته است. در واقع هسته اصلی مانند یک رابط بین قلاده، چراغ و پلت فرم Felcana عمل می کند. طراحان قلاده هوشمند Felcana می گویند: “قلاده مارپیچ تمام داده ها را به هسته اصلی انتقال داده و سپس آن ها را به منظور محاسبه به سیستم محاسبات ابری سوق می دهد. هسته اصلی از طریق WiFi (دو گیگاهرتز) کار می کند. هنگامیکه تمام داده ها روی پلت فرم Felcana نمایش داده شود، دستگاه بصری الگوهای فعالیت ها و عادات حیوان خانگی را تجریه و تحلیل خواهد کرد.”

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : قلاده هوشمند Felcana فعالیت های حیوان خانگیتان را پیگیری می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *