اپل به دنبال گرفتن 22 میلیون دلار هزینه های دادرسی از سامسونگ است

جنگ اپل و سامسونگ

کمپانی اپل تا کنون بیش از 60 میلیوت دلار برای اثبات کپی برداری شرکت کره ای سامسونگ از محصولاتش خرج کرده است ، این هزینه ها با اضافه شدن جریمه سنگین سامسونگ در دادگاه های قبلی خود حدود 960 میلیون دلار می شود. اپل در دادگاه های قبلی توانست سامسونگ را به کپی برداری از پتنت هایش محکوم کند. پس از پیروزی اپل در دادگاه های قبلی هم اکنون اپل به دنبال دریافت هزینه های دادرسی به دادگاه ها از کمپانی کره ای سامسونگ است.

جنگ اپل و سامسونگ
جنگ اپل و سامسونگ

 از هزینه های دادرسی می توان به 15.5 میلوین دلار هزینه های دادرسی قانونی ، 6.6 میلیون دلار بابت هزینه های تیم حقوقی اپل که در مجموع حدود 22 میلیون دلار می شود ؛ تنها بخش کوچکی از هزینه کرد های اپل برای اثبات کپی برداری سامسونگ بود. به نظرتون اپل در کپی برداری سامسونگ این مبلغ رو ضرر کرده؟ یا بیشتر از این بوده است؟

براساس آخرین اظهار دادرسی اپل دادگاهی در 30 ژانویه برای این موضوع با قضاوت آقای Judge Koh برگزار خواهد شد ، کمپانی سامسونگ با توجه به اینکه در دادگاه قبلی مقدار خسارت احتمالی تقریبا نیمی از درخواست ارائه شده اپل ، در نظر گرفته شد ، اعلام کرده است تمامی هزینه های دادرسی بر عهده کمپانی کره ای نیست و قمداری از این هزینه بر عهده اپل است.

جالب اینجاست اگر هزینه های دادرسی را با مبلغ خسارت وارد شده که ماه گذشته دادگاه ، 290 میلیون دلار خسارت وارد شده به اپل را تایید کردند مقایسه کنیم اقدامات اپل مقداری ستیزه جویانه به نظر می رسد. سال آینده اپل و سامسونگ دوباره در دور بعدی دادگاه ، که اپل ، سامسونگ را به کپی برداری از جدید ترین محصولات خود متهم کرده است برگزار خواهد شد. به نظر شما حق با کدام یک از کمپانی ها است ، شما کاربر کدام یک برند ها هستید؟ به نظر شما محصولات اپل براساس قیمت های ارائه شده مناسب هستند با محصولات کمپانی سامسونگ؟

منبع : phonearena.com

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  معرفی 12 راهکار برای مشکل شارژ نشدن مک بوک ایر

نظرات در مورد : اپل به دنبال گرفتن 22 میلیون دلار هزینه های دادرسی از سامسونگ است

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ایده‌های خود اپل از دم دزدیه. اپل کارهای دیگران رو برداشته و بدون پرداختن حتا یک پنی کپی‌ کرده و میفروشه. فرقش اینه که اون بیچاره‌ها قدرت مالی اپل رو ندارند که ازش شکایت کنن.

 2. بسیار مطلب جالبیه
  ولی چرا انقدر غلط املایی داره؟

  960 میلیون دلار نه “میلوین دلار”

  تنها بخش کوچکی نه “تنها بخض کوچکی”

  حق با کدام یک از کمپانی ها است نه “حق با کادم یک از کمپانی ها است ”

  مقداری از این هزینه بر عهده اپل است نه “قمداری از این هزینه بر عهده اپل است.”

  1. محمد جان ممنون از توجه تون غلط های تایپی مذکور تصحیح شد ، انشالاه پست های آینده بدون مشکل ارسال خواهد شد ، ترجمه ها مقداری با عجله انجام می شوند دلیل اون هست.