پادویش

YouTube از روش جدید خرید از طریق تبلیغات تلویزیون رونمایی می کند

YouTube از روش جدید خرید از طریق تبلیغات تلویزیون رونمایی می کند

یوتیوب را باید یک پلتفرم ویدئو محور دانست که  همیشه به دلیل تبدیل شدن آن به عنوان درآمدی برای برخی افراد، طرفداران کمی نداشته و در حال افزایش هم است.

یوتیوب امروز رویکرد جدید خود در زمینه تبلیغات را اعلام کرد که خرید از سیستم عامل ویدیوی خود را آسان می کند. به آن افزونه های نام تجاری گفته می شود، یک تجربه تعاملی جدید که به بینندگان اجازه می دهد با یک کلیک فقط روی یک دکمه اطلاعات بیشتری درباره محصولی که در صفحه تلویزیون متصل خود می بینند بیاموزند.

تجربه تبلیغات جدید در Brandcast Delivered ، رویداد سالانه YouTube NewFront که دهمین سال خود را سپری می کند ، رونمایی شد. افزونه های مارک برای نمایش آشکار یک دکمه قابل اجرا شامل پیوند وب سایت ، به عنوان مثال ، در یک تبلیغ تلویزیونی طراحی شده اند. در قالب آگهی جدید ، دکمه جدید “ارسال به تلفن” در کنار دکمه “رد کردن تبلیغ” وجود دارد که به شما امکان می دهد پیوند وب سایت را به تلفن خود هدایت کنید. قالب جدید به منظور به حداقل رساندن اختلال در تجربه مشاهده شما است.

پس از ارسال تبلیغات به دستگاه تلفن همراه خود ، سپس می توانید بر روی لینک کلیک کرده و محصولات را خریداری کنید. برای مارک ها ، این قالب به آنها امکان می دهد تعداد افرادی که با آنها تعامل دارند را بسنجند و محصولاتشان را مستقیماً در Google Ads خریداری کنند.

یوتیوب می گوید این ویژگی جدید بخشی از تلاش گسترده تر برای ایجاد تبلیغات تلویزیونی متصل “حتی بیشتر برای بینندگان مفید و جذاب تر برای مارک ها” است. سرویس اشتراک ویدیو خاطر نشان کرد که این تنها اولین قدم در تلاش برای انتشار ویژگی های تبلیغات تعاملی است. افزونه های نام تجاری در اواخر امسال در سطح جهانی در حال اجرا هستند.

منبع

به این پست امتیاز بدید

بیشتر بخوانید  قابلیت جدید یوتیوب ویدئوها را با کیفیت بهتری اجرا می کند

نظرات در مورد : YouTube از روش جدید خرید از طریق تبلیغات تلویزیون رونمایی می کند

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *