پادویش

اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

پیامرسان واتساپ سالهاست که توسط شرکت فیسبوک خریداری شده. این پیامرسان در ماه ژوئن ویژگی جدید را به صورت آزمایشی ارائه که به کاربران این امکان را میدهد تا استاتوس واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارند. خب، به نظر میرسد که مدت زمان این تست پایان یافته چرا که این شرکت شروع به انتشار این ویژگی برای کاربران خود کرده است. واتساپ هنوز در مورد اجرای این برنامه اطلاعیه رسمی اعلام نکرده است، اما چند کاربر از توئیتر گزارش وجود این ویژگی را داده اند. همینطور این ویژگی در تلفن های هوشمند اندرویدی با نسخه 2.19.258 در هند ارائه شده است. اما کاربران آیفون در هند و کاربران اندرویدی در اروپا هنوز این ویژگی را دریافت نکرده اند که نشان از راه اندازی محدود دارد. اما اگر این ویژگی برای شما فعال شده، هم اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید .

اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

گفته شده که واتساپ یک صفحه سوالات متداول در وب سایت خود ایجاد کرده که جزئیات مراحل اشتراک استاتوس در استوری فیسبوک یا برنامه های دیگر را شرح میدهد، این نشان میدهد که توزیع جهانی به زودی آغاز می شود. اگر از کاربران اندرویدی هستید که این ویژگی را دریافت کرده، گزینه ” Share to Facebook Story” را در زیر “استاتوس من” در زبانه استاتوس، همراه با یک دکمه اشتراک گذاری در کنار آن را مشاهده خواهید کرد. با انتخاب گزینه اشتراک گذاری، منوی اشتراک گذاری برای شما باز می شود و میتوانید تمام برنامه هایی که را میتوانید استاتوس واتساپ خود را در آن ها به اشتراک بگذارید، نمایش داده می شوند. با انتخاب فیسبوک، استاتوس واتساپ شما در استوری فیسبوک اشتراک گذاشته خواهد شد.

اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

همچنین اگر چند استاتوس در واتساپ ارسال کرده باشید، میتوانید همه آن ها را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید. اما اگر میخواهید تنها تعداد معدودی از آن ها در استوری فیسبوک به اشتراک گذاشته شوند، وارد قسمت “My Status” شده و استاتوس هایی که میخواهید را انتخاب کنید. سپس روی سه نقطه بالا در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و از بین گزینه ها، “Share to Facebook” را انتخاب کنید. همینطور شایان ذکر است که استاتوس واتساپ که با فیسبوک یا دیگر برنامه ها به اشتراک می گذارید، از رمزگذاری نهایی تا انتها محافظت نمی شود. این ویژگی برای به اشتراک گذاشتن استاتوس های واتساپ فقط در صورت موجود بودن فیس بوک برای اندروید و IOS در دستگاه شما در دسترس خواهد بود.

اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

اگر هم اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید، با کامنت گذاشتن زیر این پست، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع : gsmarena.com

چقدر از این مطلب خوشتان آمد ؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات در مورد : اکنون میتوانید استاتوس های واتساپ خود را در استوری فیسبوک به اشتراک بگذارید

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *