پادویش

ایمیل یاهو بدون پسورد در دسترس قرار خواهد گرفت!!

یاهو و فایرفاکس

یاهو روز گذشته اعلام کرد آپدیت جدید ایمیل این شرکت از این به بعد بدون پسورد قابل دسترس خواهد بود. این امکان توسط ویژگی جدید اضافه شده به یاهو با نام Yahoo Account Key مورد استفاده قرار خواهد گرفت که به کاربران اجازه می دهد با امنیت کامل و در عین حال بدون نیاز به پسورد به اکانت ایمیل خود دسترسی یابند. اپلیکیشن یک پیام به گوشی هوشمند کاربر ارسال می کند که می تواند آن را بپذیرد یا رد کند. چنان چه بپذیرد به ایمیل خود دسترسی می یابد و اگر رد کند متوقف می شود.

فرادرس

همچنین یکی از اعضا این شرکت اظهار داشته این قابلیت می تواند به اسکن اثر انگشت یا تشخیص چهره ارتقا پیدا کند. توسط این ویژگی جدید دیگر شما نیازی به حفظ کردن پسورد ندارید و می توانید خیلی سریع و راحت به ایمیل خود دسترسی پیدا کنید. اگر موبایل شما گم شد یا دزدیده شد نیز باید از یک ایمیل ثانویه استفاده کنید تا LOG IN  شوید. این فرد همچنین اضافه کرد این قابلیت به زودی اضافه خواهد شد و همچنین مورد استقبال کاربران زیادی قرار خواهد گرفت.

یاهو همچنین تغییرات دیگری نیز در سرویس ایمیل خود قرار داده است. شما می توانید با دسترسی به ایمیل یاهو، همزمان به Outlook، Hotmail و AOL نیز دسترسی پیدا کنید. همچنین اکانت کامل تری برای شما نمایش داده می شود که می تواند شامل عکس و برخی اسناد باشد.

ایمیل هایی که از سوی شرکت هایی خاص می آیند از این به بعد می توانند شامل لوگوی آن شرکت نیز باشند که می تواند یک راه حل امنیتی خوب برای آگاهی شما باشد و مانع از سواستفاده های برخی با نام شرکت های معتبر بشود.

برای آگاهی از آخرین اخبار و تازه های دنیای تکنولوژی و پیوستن به کانال زوم تک در تلگرام، اینجا کلیک کنید.

منبع: phonearena

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : ایمیل یاهو بدون پسورد در دسترس قرار خواهد گرفت!!

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *