آنتی ویروس پادویش

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

شرکت سونی Z3 را عرضه کرد و به سراسر جهان این محصول راه پیدا کرد. سپس سونی برای اینکه از بازار جا نماند سری دیگری از Z3 را عرضه کرد که به آن پسوند PLUS افزوده شده بود. سونی که در Z3 از حاشیه های Snapdragon 810 در امان نبود اما باز هم این کارا در +Xperia Z3  انجام داد و پردازنده ی Snapdragon 810 را برگزید. حال این محصول درپی عرضه جهانی است باید ثمرات این کار را در آمار فروش این محصولات مشاهده کنیم.

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

با وجود مسائلی از قبیل گرمای بیش از حد پردازنده ی مرکزی این گوشی سونی یعنی Snapdragon 810 دارد اما سونی پا پس نمیکشد و همچنان به عرضه این محصول در سراسر جهان اصرار دارد. با این همه سونی این کار را انجام داد و ریسک شکست این عرضه ی جهانی را به جان خرید. این محصول برای افراد ساکن ایلات متحده قابل دسترس و هم اکنون +Xperia Z3 به بریتانیا هم راه پیدا کرده و حدودا 499 پوند برای بریتانیا قیمت گذاری شده است. باکیفیت و ساخت عالی و مجموعه از ویژگی های بی نقص که +Xperia Z3  را مابین سامسونگ S6 و آیفون 6 و تمامی بزرگان دیگر قرار میدهد . این سطح کیفیت و قدرت به مدیران ارشد سونی این شهامت را میدهد تا این محصول را در این مدت کوتاه به شکل جهانی عرضه کنند.

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

از نظر ما +Xperia Z3  یک جهش بسیار بزرگ  نسبت به Xperia Z3 بوده و به نوعی کسانی که تاکنون قصد خرید Z3 را داشتند  با دیدن +Xperia Z3 آنقدر وسوسه میشوند که برای خرید آن حاضراند چندین ماه برای عرضه ی آن در ایران انتظار بکشند. اما بیشترین مسئله ای که در +Xperia Z3 خودنمایی میکند استفاده پردازنده Snapdragon 810 در این محصول است. که اکنون هم بنچمارک های پردازنده ی جدید  Snapdragon 820 منتشر شده است. در این مطلب از گرم شدن بیش از حد Snapdragon 810 توضیح دادیم که این محصول در کار های معمولی هم دمایش بیش حد بالا میرود. به همین منظور هم سونی فرکانس  این پردازنده را پایین آورد تا دچار گرمایی شدید نشود اما گزارشات حاکی این است که +Xperia Z3 هم از این مشکل در امان نیست.

بیشتر بخوانید  سونی Xperia XZ Pro دارای صفحه نمایش 4K

+Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

شرکت سونی اذعان کرده که ما این موضوع را حل خواهیم کرد و دارندگان این گوشی نگران این موضوع نباشند. اما این موضوع بدون شک در میزان فروش +Xperia Z3 تاثیر مستقیم خواهد گذاشت و از مدیران زیرک و دانای این شرکت چنین انتخاب اشتباهی بعید بود. به هرحال باز هم مشکل از  کوالکام است که چنین پردازنده ای را روانه بازار کرد. به هر حال اگر شما میخواستید یک دستگاه Xperia بخرید حتما دوست نداشتید دستگاهتان داغ شود و این داغی موجب شود تا در اجرای بازی و برنامه های سنگین دستگاه شما از گرمای زیاد خاموش شود. نظر شما راجب به +Xperia Z3 چیست؟

بحث پیرامون این موضوع : انجمن  سونی

به این پست امتیاز بدید

نظرات در مورد : +Xperia Z3 پا به انگستان گذاشت

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *