آموزش کار با شریت کامپیوتر (آموزش shareit کامپیوتر)

شریت-برای-کامپیوتر

آموزش کار با شریت کامپیوتر :  شریت یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای ارسال و دریافت محتوا می باشد که می تواند این کار را با سرعتی باورنکردنی برای کاربران انجام دهد. شریت هم برای کامپیوتر وجود دارد و هم برای برخی از سیستم عامل های موبایل.

کار با شریت کامپیوتر shareit

کار با شریت نسخه کامیپوتر مانند شریت اندروید است ، برای اینکه بتوانید ارسال و دریافت فایل را با شریت را انجام دهید باید ابتدا نسخه کامیپوتر برنامه شریت را دانلود و سپس در کامپیوتر خود نصب نمایید.

 

دانلود جدیدترین نسخه شریت کامیپوتر 

 

برای اینکه بتوانید شریت موبایل را به کامپیوتر متصل نمایید باید از صفحه خود گزینه Connect PC  را انتخاب نمایید و سپس منتظر بمانید تا برنامه بتواند نسخه کامپیوتر شما را پیدا نماید و بعد آن را انتخاب نمایید . دقت کنید در کامیپوتر شما پیامی نشان داده می شود که مبتی بر متصل شدن دستگاه است که باید گزینه ی تایید را انتخاب نمایید.

آموزش shareit

هنگامی که شما تایید را انتخاب نمودید دیگر به کامیپوتر متصل می شوید و می توانید اقدام به ارسال یا دریافت نمایید.

ارسال فایل : اگر می خواهید فایلی را ارسال نمایید باید گزینه send را انتخاب کنید .

دریافت فایل : اگر قصد دریافت دارید باید Receive  را انتخاب نمایید.

نکته ) اگر گوشی شما در وضعیت هواپیما باشد شما نمی توانید نه دریافت و نه ارسال فایل را انجام دهید و این گزینه ها برای شما غیر فعال خواهند بود.

Play TO  : زمانی که شما این قسمت را انتخاب کنید می توانید تصاویر گوشیتان را در کامپیوتر نمایش بدهید و اگر قصد ذخیره کردن عکس را در کامپیوترتان دارید باید Save to PC را انتخاب کنید در نهایت فایل مورد نظر در پوشهDownloads/shareit ذخیره خواهد شد.

 مقاله آموزش کار با شریت کامپیوتر برای شما مفید بود؟ منتظر نظرات سازنده شما در مورد محتوای سایت هستیم.

3.3/5 - (7 امتیاز)

نظرات در مورد : آموزش کار با شریت کامپیوتر (آموزش shareit کامپیوتر)

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *